В Івано-Франківську проведуть ярмарки

17 жовтня за участю першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася чергова нарада департаменту агропромислового розвитку ОДА, на якій розглядали питання підготовки та проведення в Івано-Франківську ярмарків "Золота осінь - 2018".

За словами Марії Савки є необхідність у більш повному забезпеченні населення області якісною сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами підприємств харчової і переробної промисловості. Тому доводиться районам, окремим підприємствам і організаціям асортимент продукції, які необхідно завести на місця проведення ярмарків.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2018 року № 611 "Про проведення ярмарків", 20 жовтня цього року в обласному центрі будуть проведені ярмарки "Золота осінь - 2018" на вул. Тролейбусна, 2 (поруч ринку ПП "Керен"), вул. Стуса, 17 (ТОВ "Будівельна компанія "Галицька", ринок "Східний"), с. Крихівці, вул. 22-го січня, 166 (стоянка біля сільської ради), де мешканці обласного центру зможуть закупити сільськогосподарську продукцію та продовольчі товари підприємств харчової і переробної промисловості.

Запрошуємо жителів міста Івано-Франківська відвідати ярмарки та закупити продукти харчування безпосередньо від сільськогосподарських виробників та переробних підприємств краю, провести їх закладку на зиму за цінами, нижчими ринкових.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА