В Івано-Франківську 17 тисяч людей звернулись за субсидією

За прогнозами Департаменту соціальної політики Івано-Франківського міськвиконкому у місті 25 тисяч людей зможуть претендувати на оформлення субсидії, хоча у минулому році субсидіантів було 46 тисяч. Про це повідомили у прес-службі міського голови Руслана Марцінківа.

«Уряд посадив українців та своєрідний ланцюг – субсидії. Замість того, аби встановити лояльні тарифи чи адекватні зарплати, пропонують пільги. А потім самі ж ті пільги забирають» , – обурюється міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Приміром, відтепер на субсидію можуть не претендувати сім’ї, які придбали авто чи здійснили разову покупку за 50 тис. грн. і більше. Також під час розрахунку субсидії братимуть до уваги членів родини (чоловік, жінка, повнолітні діти), навіть тих, котрі не зареєстровані в помешканні. І ще низка неприємних нововведень.

Однак родинам, в яких не відбулось ніяких змін і які підпадають за всіма параметрами до категорії субсидіантів, пільги перерахують автоматично. Решті, хто претендує на субсидію, слід звернутися до відповідних органів з заявою, копією паспорта та ідентифікаційним кодом. В окремих випадках також необхідні довідки про навчання за кордоном, про захворювання тощо.

Зараз в Івано-Франківську люди масово взялись подавати свої заяви на отримання субсидій. З травня до вересня отримали звернення від 6 тис. осіб, а з початком жовтня така цифра зросла вже до 17 тисяч.

Подати документи на субсидію франківці можуть за такими адресами: вул. Військових Ветеранів, 10а, Івана Павла ІІ, 4, Мазепи, 185, Галицька, 124а. Поміж тим Руслан Марцінків дав доручення створити додаткові пункти прийому заяв, аби зменшити черги.

Відтепер подати документи на отримання субсидії франківці можуть і в суботу з 9:00 до 16:00 за адресою: вул. Військових Ветеранів,10А.