![](https://www.galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2018/09/fut26092018-300x199.jpg)
МФК Прикарпаття приносить свої вибачення за тимчасові незручності під час придбання квитків на матч Прикарпаття - Агробізнес. Ці труднощі пов'язані із запровадженням електронної системи продажу та обліку квитків. У даний час клуб проводить роботу з попередження та запобігання подібної ситуації в майбутньому. Про це повідомили на офіційній сторінці клубу у Фейсбуці. Клуб планує відкрити додаткові каси на стадіоні, а також надає можливість вболівальникам придбати квитки на будь-який матч клубу. Клуб розширює свою співпрацю і вже з 01.10.18 квитки можна буде придбати не тільки в касах стадіону, але й в точках продажу в центрі міста та в будь-якому відділені Ощадбанку. Робота з розширення пунктів продажу квитків триває. Наступного понеділка кожен вболівальник, який прийде у фан-зону, зможе придбати квиток на матч Прикарпаття - Суми з 20 % знижкою (40 грн. за квиток).