Жіночий футбол: Команди, які забезпечили собі місця на Олімпійських іграх у Парижі 2024 році

Жіноча ліга націй, що завершилася нещодавно, мала велике значення для визначення учасників Олімпіади у Парижі 2024 року. Акції букмекерських контор на переможця Ліги націй давали цікаві коефіцієнти, а бонуси за ставки на жіночий футбол привернули увагу багатьох шанувальників спорту. Лише два місця залишилися для розігрування.

Відбір на Олімпійські ігри традиційно вирішувався через Чемпіонат світу, проте цього року було прийнято рішення змінити систему кваліфікації, звернувшись до результатів Ліги націй УЄФА. Це рішення, безумовно, розгорнуло новий етап в історії жіночого футболу, дозволяючи найкращим командам Європи претендувати на місце в Парижі 2024 року.

Кваліфікація УЄФА через Лігу націй

Попередній етап жіночої Ліги націй УЄФА став вирішальним для багатьох команд. Кожна гра, кожен гол, кожен момент боротьби мав значення, оскільки від цього залежала можливість потрапити на Олімпійські ігри. І хоча в цьому сезоні конкуренція була надзвичайно високою, атлетична відданість та витривалість команд допомогли їм подолати перешкоди. Букмекери уважно стежили за ходом турніру, пропонуючи акції та бонуси у букмекерських конторах на ставки.

Особливу увагу слід приділити переможцям і переможницям групового етапу. Нідерланди, Франція, Німеччина та Іспанія виявилися найсильнішими у своїх групах, демонструючи вражаючі результати та футбольну майстерність. Тісна боротьба в кожній групі свідчила про високий рівень конкуренції, але ці чотири команди зуміли відзначитися і вийти до півфіналу.

Система кваліфікації цього року була змінена, і два найкращі учасники Ліги націй УЄФА серед жінок 2023/24 пройшли відбір на Париж 2024. Іспанія та Німеччина забезпечили собі місця, ставши фіналісткою та переможцем матчу плей-офф за третє місце відповідно.

Кваліфікація інших конфедерацій

Сполучені Штати та Канада, переможці КОНКАКАФ, отримали своє місце на Олімпіаді після жорсткої боротьби на полях. Бразилія та Колумбія пройшли кваліфікацію як півфіналісти Кубка Америки 2022 року. Нова Зеландія, Японія та Австралія відібралися через кваліфікаційні турніри своїх конфедерацій.

Станом на зараз 10 команд забезпечили собі місця на Паризькій Олімпіаді 2024 року з жіночого футболу:

  • Франція (як приймаюча країна)
  • США (Чемпіони Конкакаф W)
  • Канада (переможці плей-оф Конкакаф)
  • Бразилія (півфіналісти Copa América Femenina)
  • Колумбія (півфіналісти Copa América Femenina)
  • Нова Зеландія (переможець олімпійського кваліфікаційного турніру ОФК серед жінок)
  • Іспанія (фіналіст жіночої Ліги націй УЄФА)
  • Японія (Олімпійський кваліфікаційний турнір АФК серед жінок)
  • Австралія (АФК серед жінок, олімпійський кваліфікаційний турнір)
  • Німеччина (переможець плей-оф жіночої Ліги націй УЄФА за третє місце)

У середу, 28 лютого, Німеччина здобула перемогу над Нідерландами з рахунком 2:0 у матчі за третє місце Жіночої Ліги націй УЄФА. Третій і останній етап відбіркового жіночого олімпійського турніру АФК 2024 також пройшов у лютому 2024 року. Австралія переграла Узбекистан з рахунком 3:0 та 10:0, щоб вибороти кваліфікацію на Олімпійські ігри у Парижі 2024 року. У той же час Японія перемогла Північну Корею з рахунком 2:1 після нічиєї 0:0 у першому матчі.

Жіночий олімпійський кваліфікаційний турнір OFC 2024 також відбувся у лютому 2024 року з лише одним доступним місцем на Олімпійських іграх. У фіналі Нова Зеландія перемогла Соломонові Острови з рахунком 11:1, гарантуючи собі участь у Парижі-2024.

Ще два місця залишилися відкритими для африканських країн, які ще мають шанс пройти кваліфікацію. Гана, Замбія, Туніс, Марокко, Камерун, Нігерія, Танзанія та Південна Африка - усі вони прагнуть досягнути своєї мети і забезпечити участь своїх команд у найпрестижнішому турнірі у світі футболу. Акції букмекерських контор пропонують високі коефіцієнти на переможців відбору, а експерти активно обговорюють шанси кожної команди.

Таким чином, кваліфікація на Олімпійські ігри у жіночому футболі стала справжнім тестом для кожної команди. Це не лише боротьба за перемогу, а й можливість здійснити мрію та відзначитися на міжнародній арені. Париж 2024 обіцяє бути захоплюючим спектаклем для шанувальників футболу з усього світу, де кращі з кращих зійдуться в боротьбі за золото.

Читайте також про Кращій футбол у світі на Кубку Африки!

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри