За кошти «Контінентал» облаштували огорожу біля дитсадка в Комарові неподалік Галича

«Контінентал Фармерз Груп» обробляє землю у п’ятьох областях України. Проте компанію цікавлять не лише високі врожаї, а й розвиток населених пунктів у регіонах її присутності. Саме тому «Контінентал», окрім орендної плати, виділяє 130 «соціальних» гривень за кожен гектар землі в обробітку. Гроші скеровують на розв’язання проблем сіл чи містечок.

Скажімо, в селі Комарові неподалік Галича прагнули облаштувати територію дитячого садка. За словами старости Комарівського старостинського округу Григорія Івасишина, у закладі завершують ремонт приміщення. Там невдовзі облаштують групу для дошкільнят. Проте залишалося актуальним питання, пов’язане з прогулянками малюків. Адже обгородженою була лише частина закладу. На території ж неподалік оновленого приміщення паркан ще потрібно було встановити.

Як повідомив заступник директора кластера «Карпати» зі зв’язків із громадськістю Ігор Метенька, на цю потребу «Контінентал» спрямував 87,3 тисячі гривень. «Також навесні цього ж року компанія виділила 39,5 тисячі гривень на впорядкування водостічних канав у Комарові та сусідньому Крилосі», – додав Ігор Метенька.

Огорожу біля дитсадка встановили швидко. «За кошти компанії ми обгородили ділянку біля оновленої частини будівлі, щоб на територію садка не заходили ні тварини, ні сторонні люди. Крім цього, залили бетоном доріжки для зручності працівників, вихованців і батьків малюків», – розповів Григорій Івасишин.

Староста Комарова підкреслив, що допомога «Контінентал Фармерз Груп» надзвичайно актуальна. Оскільки в селі немає підприємств, на сторонню підтримку, крім сприяння «Контінентал», у громаді розраховувати не можуть.

Директорка Комарівського закладу дошкільної освіти Галицької міської ради Марія Данилюк також вдячна компанії за підтримку. Пані Марія розповіла, що сільський дитсадок дуже потребує ремонту. Адже приміщення дошкільного закладу закрили ще в 90-х роках. Будівля стояла пусткою аж до 2008-го, тому тепер селяни поступово оновлюють занедбані приміщення. Компанія «Контінентал Фармерз Груп» не вперше допомогла в облаштуванні дитсадка. Серед іншого, агрохолдинг виділяв кошти для заміни підлогового покриття.

«Хочу подякувати «Контінентал» за підтримку у встановленні огорожі. Адже раніше на територію могла потрапити і сусідська худоба, і домашня птиця, а безпека дітей для нас понад усе, тому тепер ми спокійні, – зазначила Марія Данилюк. – Робота дитсадка для нас дуже важлива, бо наш Комарів – село велике, тут живе багато молодих сімей. Окрім цього, заклад відвідують діти із сусідніх населених пунктів».

До речі, наразі у дитсадку піклуються про розвиток майже чотирьох десятків малюків.