Якою повинна бути добра парасоля: вибираємо якісну парасольку від дощу

Кожному з нас хочеться купити річ, яка б служила довгі роки вірою і правдою, не вимагаючи витрат на ремонт. Парасольки - не виняток. У цій статті ми розповімо на що звернути увагу при покупці парасольки, який буде служити довго і справно.

Стрижень довговічної парасольки

Стрижні парасольки можуть бути монолітні і складні. Складні можуть мати від двох до п'яти складань. Найкомпактніший парасоля має близько чотирьох-п'яти складань стрижня, а найбільший (найчастіше чоловічої) - два-три складання. Пам'ятайте, чим простіше конструкція і менше складань, тим надійніше виріб.

А як же спиці?

У виробництві спиць і стрижня може використовуватися:

• Алюміній (спиці і стержень матового кольору) - має стійкість до корозії і добре підтримують тканинну частина парасольки. Алюмінієві вироби дуже легкі і компактні, тому їх часто вибирають жінки і діти. Але вони ненадійні - спиці гнуться під дією вітру, стрижень швидко деформується, а тканинна частина часто вивертається навиворіт.

• Сталь (спиці і стержень блискучі) - найнадійніший і довговічний матеріал. Моделі зі сталевими стрижнями і спицями стійкі до поривів вітру, але вони важкі і займають багато місця навіть в складеному стані.

• Скловолокно (зовні схоже на пластик) - міцний і гнучкий матеріал, який часто використовується для виготовлення спиць. Парасольки з такими спицями мають невелику вагу, а купол добре зберігає форму під час вітру.

Також при покупці слід звернути увагу на кількість спиць. Чим їх більше, тим краще вони тримають купол. Їх кількість може варіюватися від 6 до 24 шт., Але частіше за все використовується 8 шт. - це найоптимальніший варіант. Чим більше діаметр тканинної частини парасольки, тим більше повинно бути спиць.

Кожна з спиць повинна бути прикріплена до купола в декількох місцях. Чим більше таких кріплень, тим міцніше конструкція і довговічніша парасоля.

Деякі парасолі оснащені системою «антивітер» - пружинним комплексом, який забезпечує цілісність спиць навіть при сильних поривах вітру і «вивертанні» вироби. Щоб повернути парасольку в нормальний стан, його необхідно закрити і повторно розкрити.

Дотримуючись цих не хитра правила ви обзаведетеся на довгі роки надійним супутників під час дощу. Вдалих покупок!