Як впливає сонце та солона вода на волосся? Відновлення після відпустки

Морська вода є джерелом цінних мінералів та мікроелементів. Вона збагачує наш організм йодом, калієм, кремнієм, натрієм. Також вона позитивно впливає на нервову систему, імунітет та здоров’я в цілому.

Ласкаві теплі сонячні промені в поєднанні із солоною морською водою — справжній релакс для будь-якої людини, але, на жаль, ці природні чинники є згубними для нашого волосся. Воно стає тьмяним, пересушеним, ламким та позбавленим здорового блиску, енергії. Усе це відбувається внаслідок того, що сіль проникає під відкриті лусочки волосся та порушує внутрішні молекулярні зв’язки. Додамо ще вплив ультрафіолетового випромінювання та отримаємо цілий комплекс агресивних факторів. Що робити та як цього уникнути ми спробуємо розібратися в цій статті та запропонуємо низку рекомендацій.

Змінюючи звички, змінюйте вигляд свого волосся!

1. Обов’язково надягайте панамки чи стильний капелюх на голову, щоб уберегти волосся від згубного впливу довкілля.

2. Намагайтеся не використовувати термоінструменти на морі та деякий час після повернення додому. Якщо ви не уявляєте свою укладку без фену, то краще перейти на режим з холодним повітрям.

3. Візьміть собі за правило не розчісувати волосся на пляжі, адже під впливом солоної води та пекучих сонячних променів ця процедура може ще більш травмувати волосся та зробити його ламким. Нехай вашим помічником також стане масажна щітка, яку треба застосовувати на шкірі голови, щоб посилити кровоток.

4.Виходячи на пляж, обов’язково збирайте волосся в пучок неміцною резинкою, наприклад пружинкою. Шпилька в цьому випадку також не є гарним варіантом.

5. Після купання в морі або в басейні промивайте волосся прісною водою без шампуню, щоб змити сіль або хлор з його поверхні.

Косметичні засоби вам у допомогу

Правильно підібрані доглядальні продукти допоможуть зберегти красу та блиск здорового волосся. Зберіть власну колекцію сонцезахисної та відновлювальної продукції, з якою ви будете впевнені у власному неперевершеному вигляді, як безпосередньо на морі, так і після курортного відпочинку.

1. Шампунь. На морі використовуйте спеціальні засоби, у складі яких відсутні сульфати та агресивні компоненти, які можуть ще дужче травмувати волосяну структуру. А коли ви повернетесь додому, то знайдіть спеціальний шампунь, який відкриє лусочки на поверхні волосся та добре очистить від накопиченої солі, хлору.

2. Спрей/кондиціонер. Не забувайте наносити на волосся сонцезахисні продукти, які створюють на поверхні невидиму плівку. Вона відштовхує від себе агресивні складові, сіль та блокує дію ультрафіолетового випромінювання. Найчастише такі засоби діють у напрямку «запечатування» вологи та запобігання її випаровування.

3. Маска. Серед різноманіття доглядальних продуктів за волоссям в EVA.UA знайдуться спеціальні живильні та відновлювальні маски, які допоможуть реконструювати пошкоджену волосяну структуру. Шукайте в складі амінокислотний комплекс, екстракти морских водорослей, кератини, протеїни.

4. Олія для кінчиків волосся. Проведіть невеликий курс таких доглядальних процедур за схемою: за тиждень до відпустки, безпосередньо на морі та протягом 10 днів після повернення додому для повного відновлення. Варто звернути увагу на олії з виноградних кісточок, персикову, реп’яхову, а також олію із додаванням вітаміну Е.

Насолоджуйтеся ласкавими сонячними променями, шумом прибою, ароматом солоної води та будьте впевненими, що ваше волосся збереже свою природну красу після повернення додому. Для цього варто лише приділити йому увагу та правильно підібрати косметичні засоби.

На правах реклами