Як викладати англійську мову для дітей онлайн?

Навчання дітей може бути одним із найприємніших досвідів, особливо коли ви бачите, як швидко вони прогресують. Але викладання англійської для дітей онлайн також може бути складним завданням. Маленькі учні мають коротку концентрацію уваги, їм важко читати та писати, і навіть можуть відчувати перепади настрою під час уроку. Англійська онлайн для дітей може стати викликом для молодших дітей.

Отже, як можна ефективно навчати молодих учнів онлайн? Є багато тактик, які ви можете застосувати, щоб встановити норми та допомогти молодим учням отримати максимальну віддачу від онлайн-класів мови.

Як бути ефективним онлайн-репетитором для молодих учнів?

Познайомтеся зі своїми учнями

Діти швидко втрачають концентрацію, коли їх не цікавить тема, яку ви презентуєте. Отже, перш ніж почати навчати нового маленького учня онлайн, важливо приділити час, щоб познайомитися з ним.

Почніть із простого аналізу потреб. У рамках цього поставте своїм учням запитання про їхні захоплення та речі, які їм подобаються.

Залежно від їхнього віку та рівня ваш аналіз потреб може бути написаний або усний їхньою рідною або англійською мовою. Для дуже маленьких учнів, яким важко писати чи відповідати усно, ви також можете використовувати зображення та смайлики (сумні, нейтральні та щасливі), щоб визначити їхні уподобання. Зрештою, ця підготовка допоможе вам адаптувати ваші плани уроків, щоб залучити, надихнути та мотивувати учнів.

Дослідіть віддалений клас

Молодим учням часто бракує базових навичок комп’ютерної грамотності. Один із способів почати – дослідити разом з ними віртуальний клас. Було б гарною ідеєю залучити батьків або опікунів, щоб допомогти їм. Основні функції, які їм найбільше знадобляться, це мікрофон, камера та чат.

Встановіть розпорядок дня

Рутина є важливою для ефективного керування класом у віддаленому навчальному середовищі. Установлений розпорядок уроку допомагає зробити ваш клас ефективнішим, а учні почуваються в безпеці, оскільки вони знають, чого очікувати.

Якщо у вас є учні дитсадкового віку, ви можете замінити роботу над проектом іншим завданням, показати коротке відео чи заспівати з ними пісню. А щоб уникнути втоми від екрану та зацікавити учнів, додайте міні-перерви та інтерактивні ігри.

Зосередьтеся на управлінні віртуальним класом

Встановлення правил віртуального класу для молодих студентів має вирішальне значення. У віддаленому класі ви можете зіткнутися з багатьма проблемами поведінки:

  • Вони можуть перервати вас або зірвати урок, якщо їхні мікрофони увімкнено.
  • Студенти можуть навіть грати в ігри або заходити в соціальні мережі, а не звертати увагу! Крім того, якщо студенти вдома, вони можуть відволікатися на об’єкти навколо них, такі як іграшки чи електронні пристрої.
  • Старші діти можуть спілкуватися з однокласниками за допомогою вікна чату.

Подумайте, як ви даєте вказівки

Викладаючи англійську для дітей онлайн, важливо структурувати свої інструкції. Надайте учням достатню підтримку для самостійного виконання вправи чи діяльності. Подумайте про логічну послідовність дій – вони повинні спиратися одна на одну за складністю.

Коли потрібно говорити студентам, що робити, пам’ятайте:

  • Говоріть повільно і чітко.
  • Перевірте концепцію, що вони повинні робити, попросивши їх перефразувати вправу.
  • Напишіть інструкції у вікні чату, щоб вони також могли їх прочитати.
  • Заохочуйте їх підняти руки та попросити роз’яснення.
  • Нарешті, гарною ідеєю буде показувати вашим учням дії, завдання чи ігри, пояснюючи, що їм потрібно робити. Це допоможе їм візуалізувати завдання та легше виконувати його.

Робіть дії короткими та простими

Одна з труднощів навчання дітей онлайн полягає в тому, що їх концентрація уваги, як правило, коротка. Щоб допомогти впоратися з цим, розділіть уроки на легкозасвоювані частини, щоб продовжувати роботу. Так само встановіть часові обмеження на завдання. Якщо ви хочете розглянути щось більш трудомістке, наприклад, письмове завдання, нехай учні виконують це замість домашнього завдання.

Діти дитсадкового віку потребують багато руху та ігор. Ми пропонуємо ввести в клас п’ятихвилинні рухові перерви або включити швидку пісню, гру чи коротке відео.

Використовуйте різноманітні ресурси та матеріали

Окрім того, що заняття будуть короткими, варто також урізноманітнити свої ресурси та матеріали. Спробуйте використати:

  • Приклади. Вводячи нову лексику, візьміть предмети з реального життя, щоб проілюструвати те, що ви навчаєте. Це допоможе прояснити значення та служить наочним посібником.
  • Аудіо кліпи. Для учнів дитячого садка та початкової школи грайте пісні та співайте разом з дітьми, по ходу роботи над словниковим запасом. Для дітей старшого віку можна спробувати: Вгадайте звук – відтворіть звук, і учні повинні по черзі припустити, що це за звук.
  • Відеокліпи. Відео допомагають надати контекст тому, що ви навчаєте. Поки зміст відповідає цілям вашого уроку, він буде захоплюючим і веселим.
  • Вікторини. Після роботи зі своїми учнями над граматикою та лексикою ви можете спробувати перевірити їхні знання за допомогою Quizlet або Kahoot! Це цікавий спосіб зацікавити учнів у класі та спілкуватися в групі.

Залучіть батьків

Для онлайн-репетиторів повсюди важко впоратися з істериками, неприємною поведінкою чи незалученістю дітей молодшого віку. Зрештою, ти не в кімнаті з ними.

Перед заняттям ви можете заохотити батьків або опікунів втрутитися та перевірити, чи все з дитиною в порядку, якщо вони помітять проблеми з поведінкою. Якщо можливо, попросіть їх сісти з дитиною і допомогти заспокоїти її під час істерик. Вони також можуть допомогти своїм дітям використовувати платформу, якщо це необхідно.