Як оцінити якість ручного пилососа: 5 важливих критеріїв

Асортимент ручних акумуляторних пилотягів постійно поповнюється. З’являються нові бренди, які намагаються завоювати цільову аудиторію шляхом впровадження інноваційних технологій або встановлення привабливо низьких цін. В різноманітті пропозицій важко не загубитися, тому під час вибору потрібно бути особливо пильним й обирати пилосос ручний мийний , модель для сухого прибирання чи з функцією збирання води треба у перевіреному місці.

Оцінка якості вертикального пилосмока здійснюється на основі п’яти значущих характеристик.

Зовнішній вигляд

Досвідчені виробники наголошують на «начинні» порохотягів, але й про зовнішній вигляд не забувають. Над розробкою дизайну пристроїв працюють кваліфіковані фахівці, які враховують актуальні тренди та уподобання потенційних користувачів.

Якісні моделі з численними перевагами, серед яких:

  • Ергономічність, наявність у конструкції різноманітних ручок, тримачів та перемикачів;
  • приємні кольори на будь-який смак — від нейтральних до яскравих;
  • розміри — якраз для комфортного керування з положення стоячи.
  • Збирання та матеріали виготовлення

Про низьку якість та погані перспективи експлуатації можуть свідчити недоліки збирання:

  • Погано відшліфовані шви,
  • люфти між деталями,
  • слабкі кріплення для насадок,
  • деформовані запчастини.

Добротність насамперед полягає у використанні надійних, довговічних матеріалів. Найчастіше зустрічаються конструкції з пластику, металу та гуми. У деяких пилосмоків також є силіконові деталі.

Виробник

Іноді достатньо знати назву бренду, щоб зробити висновки про експлуатаційні характеристики. Все дуже просто: відомим маркам за роки існування вдалося заробити добру славу. Очікувати тільки найкращого варто від пилотягів Філіпс, Томас, Керхер, Гореньє, Ровента, Електролюкс.

Скільки прослужить пилосос Ровента ручний — залежить від умов використання. Якщо за ним доглядати та своєчасно обслуговувати, можна сподіватися на стабільну ефективність впродовж багатьох років.

Енергоефективність

Високе споживання електроенергії призводить до збільшення витрат на комунальні послуги. Щоденне ретельне прибирання може влетіти в копієчку, якщо пристрою потрібно багато енергії для виконання основних функцій. Умовою вигідної експлуатації є енергоефективність та, відповідно, збалансована споживана потужність. Можливість регулювання інтенсивності всмоктування — корисна опція, яка дозволяє контролювати витрати електрики вручну.

Тип пилозбірника

Пластиковий контейнер — набагато зручніший варіант, ніж мішок. Його легше розвантажувати та мити. Він стійко витримує механічні впливи та не зношується з часом. Не потребує заміни, зберігає форму та місткість після контакту з вологою. Контроль заповненості — через прозорий корпус.

Непрямою ознакою гарної якості вважається вартість. Що вона вища, то більшого можна очікувати від девайса. Серед преміальних рідко зустрічаються пилосмоки зі слабким акумулятором та двигуном. Найбільше моделей з оптимальним співвідношенням якості та ціни — у середньому сегменті.