Як отримати безвідмовний кредит в Україні?

Банки відмовляють вам у видачі кредиту тому, що ви – студент, пенсіонер, безробітний чи просто не можете офіційно підтвердити свій дохід? Вихід є! МФО “Качай Гроші” надає кредит без відмови 24 години на добу 7 днів на тиждень онлайн!

Як отримати безвідмовний кредит в Україні?

Щоб оформити кредит, переходьте на офіційний сайт компанії “Качай Гроші”. Тут вам потрібно буде виконати кілька простих дій:

  • За допомогою кредитного калькулятора визначитися із сумою та строком кредиту.
  • Заповнити форму заявки (правильно та в повному обсязі внести ваші дані та чіткі скан-копії паспорта та ІПН).
  • Вказати чинний номер телефону та адресу електронної пошти.
  • Прив'язати банківську картку, на яку ви хочете отримати гроші (карта має бути не прострочена, а на рахунку має бути не менше 1 гривні).
  • Після схвалення видачі вам кредиту підписати електронний кредитний договір за допомогою SMS повідомлення.

Кредитні кошти надійдуть на вашу картку вже через 5 хвилин після підписання договору і ви можете одразу використати їх на власний розсуд. Весь процес оформлення онлайн кредиту – від реєстрації до отримання грошей – займає 15-30 хвилин, а при повторному кредитуванні чи пролонгації – ще швидше.

Отримати кредит у мікрофінансовій організації (МФО) можуть громадяни України, які мають реєстрацію та досягли 18-річного віку, але не старше 65 років.

Навіть якщо ви маєте “погану кредитну історію”, у вас також є шанс отримати позитивну відповідь на кредитування. Компанія не видає кредити лише особам, запідозреним у шахрайських діях, які мають судимість, а також громадянам, визнаним недієздатними.

Умови кредитування у МФО "Качай Гроші"

Сума кредиту – від 1000 грн. до 15 000 грн. із максимальним строком повного погашення 120 календарних днів. У цьому відсотки рекомендовано гасити кожні 10-20 днів.

Коли ви вперше звертаєтесь до компанії, сума кредиту буде не більше ніж 5000 грн, а максимальний термін – 20 днів. Надалі, за умови своєчасного погашення, сума та термін кредиту будуть збільшені. Крім того, для нових клієнтів МФО пропонує пільгову відсоткову ставку 0,01% на перші 10 днів. Тобто, якщо ви взяли в кредит 5000 грн, то за 10 днів користування цією сумою ви заплатите лише 5 грн!

Усі умови кредитування будуть чітко прописані у договорі, з яким ви повинні ознайомитись перед підписанням. У ньому ви побачите, що жодних додаткових та прихованих комісій компанія з вас не візьме!

Як працює система онлайн-кредитування?

Отримати кредит за якісь 30 хвилин стало можливо завдяки новітнім IT-технологіям, які використовує компанія Качай Гроші. Рішення про видачу кредитних коштів приймає спеціальна програма, здатна опрацьовувати тисячі заявок одночасно. Тому вам не потрібно проводити багато часу в очікуванні, як це буває у банківських установах, де рішення приймаються співробітниками кредитних відділів.

Щоб подати заявку на кредит, вам не потрібно їхати в офіс - ви можете зробити це вдома зі свого комп'ютера або мобільного телефону, якщо знаходитесь в дорозі. Комп'ютерна програма працює цілодобово та без вихідних. Таким чином, ви можете швидко отримати позику в будь-якій екстреній ситуації у будь-який час дня та ночі!