Як обрати якісні ботильйони?

Рік за роком ботильйони продовжують панувати в категорії жіночого взуття. Практичні, зручні та неймовірно стильні – і абсолютно універсальні – ботильйони допоможуть вам у сонячні літні місяці та холодні зими, незалежно від одягу чи випадку.

Настільки зручні, наскільки приємні: такими мають бути ваші ботильйони.

Комфорт має важливе значення для будь-якого виду взуття, тому що гарний дизайн марний, якщо носіння взуття є тортурою. Що стосується ботильйонів, є кілька основних характеристик, які повинні відповідати, щоб бути максимально зручними.

  • Устілка: ви думали, що вона має велике значення на взутті? Так воно і є! Намагайтеся завжди вибирати ботильйони з м’якою та товстою устілкою, яка адаптується після кожного кроку та піклується про шкіру ніг.
  • Каблук: рекомендуємо вибрати каблук, який найчастіше носиться, як по висоті, так і по ширині. І якщо ви плануєте придбати пару ботильйонів із вищим, ніж зазвичай, каблуком, вам потрібно дати ногам деякий час, щоб звикнути до цих зайвих сантиметрів: найкращий спосіб — почати носити нові ботильйони через день, а не через день. кожен день.
  • Шнурки на ботильйони: цей елемент забезпечує більшу пружність в зоні щиколоток і рекомендований, якщо у вас болить спина або коліна. Крім того, це сприяє природному та ергономічному ходу.
  • Застібка-блискавка: так само, як і шнурівка, блискавки в ботильйонах покращують підвладність щиколоток. Крім того, якщо ви вирішите придбати пару ботильйонів на каблуці, вищому за той, який ви носите, якщо вони мають застібку-блискавку, вам буде зручніше і легше взуватися.
  • Розмір: якщо ви сумніваєтеся між двома розмірами, бажано, щоб ботильйони були трохи вільними, ніж дуже тісними, у цьому випадку ви завжди можете вставити устілки: вони краще триматимуть ваші ноги, а ботильйони не натиратимуть вас.
  • Підошва: від цієї частини значною мірою залежить довговічність ботильйонів. Ті, які можна знайти в Vittorossi, це якісні ботильйони від найкращих брендів, які мають підошву, яка гарантує тривалий термін служби.

Як чоботи повинні облягати щиколотку?

Різні стилі ботильйонів матимуть дещо різну посадку, але загалом ваші черевики мають добре сидіти й щільно облягати щиколотки, при цьому не бути надто тісними чи надто вільними.

Один із способів визначити, чи правильно сидять ваші черевики, це затиснути палець між задньою частиною щиколотки та черевиком. Має бути достатньо місця для одного пальця, щоб туди легко помістився, але якщо більше, то чоботи можуть бути трохи вільними! Якщо ви навіть не можете помістити один палець між щиколоткою та черевиком, можливо, вони надто тісні.

За можливості, варто приміряти своє взуття, перш ніж зробити покупку, щоб знайти ідеальну форму та стиль.