Як не потрапити в обман на СТО

На сьогодні є дуже багато станцій технічного обслуговування різного профілю, що пропонують широкий спектр послуг для автовласників та їх залізних друзів. І. як зазвичай буває, окрім хороших перевірених СТО в Івано-Франківську існують і такі, що раді нажитись на чиємусь горі і трохи «загнути ціни» за послуги.

Як не стати жертвою обману та бути впевненим у якості ремонту – далі у статті. Це хоча б якось допоможе вам уникнути неприємних ситуацій, адже попереджений – означає, озброєний.

Перефразую трохи вислів «Скупий платить двічі» на «Необізнаний платить двічі». Що це означає? Те, що на вашій наївності та некомпетентності в питаннях ремонту можна добряче зіграти і вивести на низку непотрібних послуг чи заміни елементів, котрі цього не потребують.

Сексистських ноток в цьому немає, але, на жаль, найчастіше на недобросовісних майстрів натрапляють саме жінки-водії. Суспільством укладений стереотип про те, що жінки мало цікавляться конструкцією авто і сліпо довіряють «фахівцям». Вони не ставлять багато питань, адже відповідь їм мало про що розповість, тому повністю покладаються на майстерню. А механіки можуть скористатись цим фактом і заробити більше грошей. І зроблять це так, що й не придерешся.

І що тоді робити?

Звісно, ніхто з нас не хоче бути обманутим і платити двічі або платити за те, за що не повинні. Наголошую, що мова йде саме про ті майстерні, де полюбляють наживатись на некомпетентних, а не про всі абсолютно.

Саме тому варто надавати перевагу перевіреним станціям техобслуговування, котрі легко можна знайти на сайті Декспенс у розділі «Автосервіси».

Окрім цього буде вдалим рішенням заглянути у відгуки, де можна знайти багато об’єктивних думок і після того приймати рішення, яке СТО обрати. Звісно, остаточний вердикт за вами, проте не зашкодить почитати, що пишуть інші користувачі. Зазвичай, якщо сервіс справді хороший і майстри знають свою справу, то клієнти не пошкодують слів. Щоб висловити подяку в Інтернеті. Цим же можуть спростити пошук іншим людям, котрі хочуть знайти класне та якісне СТО.

Стосовно негативних відгуків – теж варто взяти до уваги. Але слід добре фільтрувати, де справді раціональне судження, а де простий хейтерський викид від конкурентів. Навіть за змістом відгуку можна зрозуміти, хто є хто. Особливо, якщо ви впевнений користувач Інтернету.

Після того, як ви віднайдете якісний та доступний сервіс, поспілкуйтесь із майстром. Але не починайте розмову зі слів «Я нічого в цьому не розумію, робіть, що хочете». Вони так і зроблять :)

Якщо є нагода, проконтролюйте процес ремонту. Якщо майстер почне рекомендувати заміну запчастини, котра взагалі тут ні до чого – можете засумніватись. Особливо, коли мова про дорогий елемент.

Якщо у вас виникли сумніви у чесності механіків, проконсультуйтесь в іншому СТО. І якщо справді варто замінити якусь запчастину – придбайте її окремо. Принаймні ви будете впевнені в її якості.

Звісно, ми не бажаємо, щоб у вас був негативний досвід у такій справі. І щоб його мінімізувати – варто бути трішки уважнішим і менш довірливим.

Якщо ви у пошуках СТО у Івано-Франківську, радимо заглянути на Декспенс, де зібрано багато різних сервісів у одному місці, котрі ви можете знайти з допомогою зручного фільтра.