Внутрішньопідлогові конвектори – пристрої, які відрізняються багатофункціональністю та практичністю. Їх встановлюють в спеціальних нішах поблизу засклених поверхонь. За допомогою опалювальних приладів створюється своєрідна теплова завіса та забезпечується комфортний мікроклімат. В чому переваги внутрішньопідлогових конвекторів та чи є мінуси, розглянемо в статті.
Головні особливості конвекторів
Панорамні вікна – сучасне рішення, яке часто зустрічається в торгових центрах, в приватних будинках, в офісних приміщеннях. Це добре, але є один важливий момент. Як обігрівати приміщення з панорамними вікнами? Для цього призначені внутрішньопідлогові конвектори. Пристрої встановлюють під вікнами та зверху закривають спеціальною решіткою. Їх особливість полягає в тому, що конвектори непомітні для сторонніх очей. Видимою залишається лише декоративна решітка.
Внутрішньопідлогові конвектори – ідеальний варіант для комерційних та житлових приміщень з великими вікнами. Пристрої вдало вписуються в будь-який інтер’єр та чудово виконують свої функції. Варто окремо наголосити на тому, що конвектори застосовуються не лише для обігріву приміщень, а й для охолодження повітря та вентиляції. Пристрої розроблені таким чином, що відрізняються великою потужністю та працюють практично безшумно.
Плюси внутрішньопідлогових конвекторів
Конвектори, що вбудовуються в підлогу, мають просту, але ретельно продуману конструкцію. На вибір представлені пристрої з природною та примусовою конвекцією. За типом теплоносія моделі класифікують на два види: водяний та електричний. В кожному випадку підбирають оптимальний варіант, виходячи з конкретних запитів.
Внутрішньопідлогові конвектори – пристрої, які мають багато переваг:
- непомітність – опалювальні прилади встановлюють в стяжку підлоги під панорамними вікнами. Для них характерний сучасний дизайн;
- практичність – внутрішньопідлогові конвектори вигідно відрізняються тим, що одночасно застосовуються для обігріву, охолодження та вентиляції. Це ключова особливість, завдяки якій пристрої використовуються в спортивних залах, в медичних закладах, в ТРЦ, в зимових садах, а також в житлових приміщеннях;
- практичність – йдеться про тривалий термін експлуатації, високу продуктивність та безпеку у використанні. Внутрішньопідлогові конвектори швидко обігрівають приміщення та сприяють створенню затишної обстановки.
Мінуси внутрішньопідлогових конвекторів
Про які недоліки слід згадати? Сюди належить необхідність в регулярному очищенні від пилу та інших забруднень, особливо, якщо конвектори встановлені поблизу засклених дверей. Завдяки постійному догляду збільшується термін служби пристроїв та підтримується належний зовнішній вигляд.
Ще одна особливість – монтаж слід довіряти кваліфікованим спеціалістам. При недотриманні правил можуть виникати проблеми. Саме тому монтаж опалювальних пристроїв – робота для професіоналів, які мають досвід та відповідні знання.
Внутрішньопідлогові конвектори підходять для різних об’єктів з панорамними вікнами, але їх не рекомендують встановлювати в приміщеннях з високими стелями. Це зумовлюється тим, що в такому випадку тепле повітря, яке піднімається вгору, буде накопичуватися на стелі.
З вищесказаного видно, що внутрішньопідлогові конвектори мають багато переваг, завдяки яким їх широко використовують для обігріву приміщення та для охолодження повітря. Щодо мінусів, їх небагато, тому пристрої завжди затребувані. Конвектори повсюдно встановлюють в приміщеннях з великими скляними конструкціями.