За результатами доброчинної спартакіади серед службовців органів місцевого самоврядування українським захисникам надали допомогу на майже 3,5 млн

В Івано-Франківську провели другу благодійну спортивно-патріотичну акцію «Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним силам України» (перша відбулася торік), організовану Івано-Франківською обласною радою з метою збору коштів на допомогу ЗСУ, а також для посилення співпраці органів місцевого самоврядування області й пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя. Цього року змагання присвятили Дню Героїв, який в Україні відзначили 23 травня.

Акція проходила у форматі спартакіади, в рамках якої органи місцевого самоврядування виставили свої команди у шести видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, бадмінтон, шахи і шашки.

Загалом до участі у спартакіаді зголосилися 32 команди всіх рівнів органів місцевого самоврядування, а це близько 350 учасників. Умовою участі було визначено благодійний внесок у розмірі 200 тисяч гривень – для обласної ради та по 20 тисяч гривень – для всіх інших органів місцевого самоврядування.

«Я прекрасно усвідомлюю, що насправді кожна громада, кожен з вас щодня дбає про те, аби надати посильну допомогу нашим Збройним силам. Наша акція є символічним виявом солідарності органів місцевого самоврядування зі Збройними силами і демонстрація того, що ми хочемо наблизити нашу Велику національну перемогу. Також це вияв солідарності між нами – всередині системи місцевого самоврядування. Адже крім такої доброї справи, як допомога нашим військовослужбовцям, маємо нагоду зустрітися, поділитися досвідом, обмінятися думками та ідеями», – сказав голова обласної ради Олександр Сич.

За результатами акції вдалося зібрати майже пів мільйона гривень на безпосередню фінансову допомогу для ЗСУ, а також надали спорядження для потреб військових частин, які дислокуються на території Прикарпаття, на майже три мільйони гривень.

А загалом у підсумковому заліку перемогу здобула команда Івано-Франківської обласної ради. Друге і третє місця посіли команди відповідно Делятинської селищної та Долинської міської рад.