Коли постає питання купити IP відеореєстратор чи задовольнитися аналоговою системою, до рішення слід підходити виважено.
В новій статті ми розглянемо всі аргументи на користь переходу до цифрових технологій, не забуваючи й про деякі переваги аналогових камер.
Аналоговий та ip відеореєстратор — суттєва відмінність
Якщо говорити про новітні технології, то реєстратор для ip камер є більш сучасним винаходом, ніж аналоговий. Принципова різниця між ними полягає в способі передачі сигналу.
Аналогова відеокамера формує зі світлового потоку сигнал, що передається на матрицю записуючого пристрою, проходячи через лінзу об’єктива. Цим пристроєм і є відеореєстратор.
IP система діє інакше: камери передать сигнал за допомогою локальної мережі, і не завжди до її складу входить ip відеореєстратор. Якщо використані бездротові Wi-Fi камери, то дані можуть бути передані на мобільний пристрій і збережені у хмарному сховищі.
Однак для стабільної роботи системи за будь-яких умов рекомендовано все ж застосовувати ip реєстратор.
Переваги IP над аналоговою технологією
Слід сказати, що камери обох типів можуть бути застосовані в системах як домашнього спостереження, так і в бізнесі. Але можливості цифрових пристроїв все-таки ширші, і якщо необхідне надійне спостереження для великої території, перевага частіше надається ІР системам.
Швидкість передачі зображення
В ІР системах вона значно вища. Пов’язано це з тим, що для передачі сигналу аналоговими камерами зображення спочатку перетворюється на цифровий сигнал, а потім знову на аналоговий. Таке подвійне перетворення займає більше часу, і швидкість дії системи знижується в порівнянні з ІР, де з самого початку передається цифровий сигнал.
Відстань дії
Що далі знаходиться об’єкт від аналогової камери, то більш розмитим стає зображення. Тому чіткі, яскраві картинки, зняті аналоговими камерами, можливі лише на коротких відстанях.
Якщо ж вам потрібне масштабування, то з цим краще впораються цифрові прилади й відеореєстратори для ip камер.
Доступ будь-де і будь-коли
Це, мабуть, найбільша перевага ip реєстратору й цифрових камер — можливість віддаленого доступу до системи 24/7. Якщо аналогова техніка передбачає виведення зображення на один монітор, що знаходиться в безпосередній близькості від місця зйомки, то відеореєстратори для ip камер можна контролювати з будь-якої точки планети, переглядаючи відео й вносячи зміни в налаштування.
Підвищена безпека
Перед тим, як відправити дані на мережевий сервер, цифрові камери кодують їх, тоді як аналогові моделі передають інформацію безпосередньо на відеореєстратор, роблячи її вразливою до стороннього втручання.
Тому, дбаючи про безпеку даних, буде більш доцільно обрати саме ip відеореєстратор.
Переваги аналогових систем
Їх небагато, але для когось вони можуть стати вирішальними.
По-перше, це ціна. Вартість аналогового обладнання набагато нижча, ніж цифрового. Тому, якщо власник не має потреби в нагляді за великою територією і йому не обов'язково мати віддалений доступ до системи, аналогові технології стануть вдалим вибором.
Друга перевага полягає в пристосованості аналогових камер до зйомки в сутінках. Вони не потребують додаткового інфрачервоного освітлення там, де воно необхідне ІР камерам.
Що ж обрати? Є ідея!
Система відеонагляду часто буває досить розгалуженою, й потреби в окремих локаціях значно різняться. В будинку нам достатньо найпростішої камери, за його межами — важлива відстань і бездротове з’єднання.
Поєднати камери різного типу можна, якщо придбати гібридний відеореєстратор для ip камер і аналогових камер. Це дозволить створити гнучку систему відеонагляду й одночасно зекономити кошти на придбання оснащення.
До речі, купити пристрої будь-якого типу від заслужених виробників можна не виходячи з дому. В EServer досвідчені консультанти детально ознайомлять вас із характеристиками різних моделей і допоможуть підібрати обладнання в індивідуальному порядку. Чекаємо на ваші звернення!