Українців чекає багато вихідних на зимові свята

25 грудня - на католицьке Різдво - уже третій рік поспіль ми матимемо вихідний. А далі зимових канікул буде ще більше. У Кабінеті міністрів вже підготували календар на період новорічно-різдвяних свят.

Щоб українці відпочили довше на Новий рік і на Різдво, уряд призначив перенести робочі дні. Керівникам установ і організацій рекомендовано запропонувати своїм підлеглим відпрацювати у суботу 21 і 28 грудня за 30 і 31 грудня, що припадають на понеділок і вівторок. Таким чином у Новоріччя вихідними будуть чотири дні - у період з 29 грудня 2019 року (неділя) по 1 січня 2020 року (середа).

На Різдвяні свята також буде 4 вихідних - від 4 січня (субота) по 7 січня (вівторок) включно. Робочий день, що припадав на 6 січня рекомендовано відпрацювати 11 січня у суботу.

Напередодні свят українці намагаються якнайшвидше вирішити всі свої справи, вибрати новорічні подарунки, зробити закупки до святкових столів, щоб увійти в новий рік з прекрасним настроєм і сподіваннями. І такі тривалі канікули сприятимуть цьому.