У відділеннях “Укрпошти” тепер можна без комісії зняти гроші з банківської картки

Минулого року "Укрпошта" встановила POS-термінали для прийому оплати платіжних карт в найбільш завантажених поштових відділеннях України - в обласних центрах і населених пунктах, в яких проживає понад 2 000 жителів. І нині компанія входить в топ-5 учасників платіжних систем за кількістю торгових терміналів.

Власники платіжних карток, у тому числі платіжних пристроїв з підтримкою технології NFC (годинник, кільце, смартфон) VISA і Mastercard тепер можуть знімати готівку в автоматизованих відділеннях "Укрпошти" через POS-термінали Райффайзен Банку Аваль та Приватбанку. Крім того, власники платіжних карт VISA і Mastercard, випущених Приватбанком, мають можливість поповнювати платіжні картки і активувати кредитні ліміти.

Така можливість є більш ніж у 3 000 поштових відділеннях. За одну операцію можна зняти від 50 до 10 000 гривень. Комісія за зняття готівки в автоматизованих поштових відділеннях відсутня, однак можлива комісія банку, який випустив картку, зазначають в "Укрпошті".

Не зважаючи на тренд діджіталізаціі (переведення інформації в цифрову форму), запит на зняття готівки залишається на високому рівні. Тому після успішного впровадження цієї послуги на Львівщині влітку минулого року нині компанія її тиражує по всій країні, і клієнти можуть знімати готівку без комісії в "Укрпошті".

Для отримання готівкових коштів за допомогою платіжної картки або для поповнення карткового рахунку клієнту слід надати оператору відділення поштового зв’язку один з таких документів:

  • паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію — для громадян України, які постійно проживають в Україні;
  • дійсний закордонний паспорт із відміткою про реєстрацію в консульському представництві України за кордоном — для громадян України, які постійно проживають за кордоном;
  • іноземний паспорт та посвідку на проживання в Україні з відміткою про реєстрацію — для іноземних громадян, які постійно проживають в Україні;
  • зареєстрований в органах МВС іноземний паспорт із відповідною українською візою (або без візи — для іноземних громадян, які в’їжджають в Україну без віз) на право в’їзду та перебування в Україні — для іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Україні;
  • посвідку на проживання в Україні з відміткою про реєстрацію — для осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні;
  • зареєстровані в органах МВС відповідні документи, видані державою для постійного проживання осіб без громадянства — для осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні.