У Солотвинській ТГ запрацювала місцева пожежна команда

У селі Яблунці Солотвинської територіальної громади відкрили пункт пожежної охорони.

Під час урочистостей з цієї нагоди голова Солотвинської селищної ради ТГ Манолій Піцуряк наголосив: «Одним із пріоритетних завдань селищної ради є підвищення безпеки у громадах та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного й техногенного характеру. Ми поставили за мету поліпшити матеріально-технічний стан підрозділів пожежно-рятувальної служби, збільшити кількість місцевих пожежних команд та максимально допомагати ДСНС».

Селищна рада утворила місцеву пожежну команду у складі чотирьох осіб. Її розташували у приміщенні, на ремонт якого витратили близько 175 тисяч гривень, а також придбали для неї спеціальне пожежне обладнання на суму майже 25 тис. та спецодяг на суму понад 25 тис грн. Власне, під час формування бюджету на 2021 рік було передбачено кошти на забезпечення діяльності місцевої пожежної команди в сумі 430 000 грн., з них 312000 – на заробітну плату та придбання паливно-мастильних матеріалів. Також Перший державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області передав у безоплатне користування пожежній команді спецавтомобіль АЦ-40.

За цю позицію та підтримку функціонування місцевої пожежної команди, начальник Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький нагородив подякою М. Піцуряка.

Своєю чергою пан Манолій подякував ДСНС в області за підтримку та вручив подяки людям, які долучилися до відкриття місцевої пожежної команди.

Редактор відділу газети “Галичина”