У Рогатині засідав дитячий парламент

У Рогатинській міській раді відбулося засідання учнівського парламенту в рамках глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія» з нагоди підписання Конвенції ООН з прав дитини.

Школярі – «мер» Сніжана та її колеги-однодумці – перенесли усіх присутніх в іншу, надзвичайно цікаву реальність, де діти по-справжньому управляють містом. І роблять це, до речі, доволі впевнено та професійно.

Уряд в блакитних футболках з логотипами 30-ої річниці Конвенції ООН про права дитини розпочав сесію Рогатинської міської ради першого молодіжного скликання. Тут було все по-дорослому: презентації проєктів, нові напрацювання і Рогатин із зовсім іншим, осучасненим, обличчям.

Діти говорили про осучаснений міський парк, вільні зони Wi-Fi, молодіжну інфраструктуру, елементи благоустрою. Також пропонували нові заходи та проєкти, які охоплюють не тільки дітей і батьків, але й сивочолих рогатинців. Згодом підкріпили усе сказане бюджетними питаннями.

Крім цього, парламентарі-діти разом із «головою» Рогатинської міської ради Сніжаною Володимирівною та її старшим наставником — Сергієм Степановичем (чинним мером Рогатина) прямували у комунальні підприємства міста на нараду. Також відвідали історико-краєзнавчий музей «Опілля».