За допомогою телефонів люди спілкуються, слухають музику, геймлять. Вартість гаджета залежить від його характеристик та можливостей. Бренди пропонують різні варіанти в залежності від бюджету. Ми розглянемо три основні цінові категорії, щоб дізнатися, скільки потрібно витратити на новий технологічний смарт.
Бюджетники: чи варто економити
Недорогі телефони можуть бути продуктивними. Деякі компанії наголошують на начинці, а не на дизайні. Основний функціонал бюджетних гаджетів:
- Камери. У деяких моделях встановлені об'єктиви з 3 та більше модулями. Якість фото не надмірна, але картинка виглядає чітко.
- Продуктивність. Геймінг на бюджетних смартфонах – реальність. Можна підібрати недорогий телефон із високою продуктивністю.
- Технології. В основному передбачено сканер відбитків пальців, Bluetooth, NFC.
Максимальної начинки в таких девайсах не передбачено, втім ціна доступна.
Середній ціновий сегмент: чим відрізняється від бюджетних
У таких смартфонах кращі матеріали корпусу та чіпсети. Телефони більш швидкі та надійні, справляються із програмами середньої складності. Розробники покращують можливості камер, додають функції та інструменти у відеозйомку.
Смартфони середнього цінового сегмента не підходять для складних ігор, ресурсомістких програм. Вони довше живуть, ніж бюджетники, але до рівня топових не дотягують. Якщо хочете, щоб девайс справлявся з будь-якими програмами, погляньте на телефон Apple, зверніть увагу на останню лінійку. Гаджети американського бренду працюють на високопродуктивному чіпсеті, вони багатозадачні.
Топові смартфони: за що варто переплатити
Дорогі телефони можуть бути з незвичайним форм-фактором. Деякі моделі перетворюються на планшети. Тобто при покупці одного пристрою користувач отримує два. Можливості дорогих телефонів:
- Топові чіпсети. Смарти із дорогого сегменту мультифункціональні. Вони не підвисають, навіть якщо запущено кілька програм.
- Камери. Знімайте відео у максимальній роздільній здатності та фото високої якості. У таких телефонах передбачено кілька об'єктивів із різним призначенням.
- Екран та звучання. Дивіться фільми та серіали на яскравому дисплеї. Об'ємне звучання додає спецефектів реалістичності.
Зверніть увагу на модифікацію смартфона. Якщо плануєте зберігати музику, відео на смарті, варто придбати гаджет із сховищем від 128 ГБ. Від модифікації залежить ціна: чим менше пам'яті, тим девайс дешевше. Школярам можна купити бюджетні гаджети. Якщо ви любите гейміти або захоплюєтеся фотографією, вибирайте топові моделі.