Чи знаєте ви, що залежно від якості, використання та поводження середній термін служби пилососа становить від восьми до 12 років? А за умови належного обслуговування та ремонту ви можете продовжити термін його служби.
Пилосос - один з найважливіших побутових приладів. Він природно зношується в процесі роботи і рано чи пізно зажадає вашої уваги. Якщо з вашим пилососом щось не так, зазвичай він дуже швидко сповістить про це. Наприклад, ви можете помітити, що він має слабшу тягу або запах гару. Багато несправностей також проявляються в підвищеному шумі двигуна. Якщо ви помітили будь-які дивні прояви, вимкніть пилосос і знайдіть причину.
Повний лоток
Частою причиною проблем є повний картридж пилососа. Це спричиняє втрату потужності або неприємний запах. Рішення просте - або викинути старий мішок і замінити його новим, або почистити піддон, якщо ваш пилосос не оснащений змінними мішками. Придбати мішки для пилососів можна у компанії Мастер-плюс.
Забитий пиловий фільтр
Пилососи оснащені пиловими фільтрами, які очищають повітря від небажаних часток. Ці фільтри природним чином забиваються, перешкоджаючи належному потоку повітря, обмежуючи продуктивність або викликаючи запахи. Рішення полягає в тому, щоб купити новий повітряний фільтр для пилососа. Замінити його зазвичай швидко і легко. Процедура зазвичай описана в інструкції до обладнання.
Непрохідна насадка або шток
Під час роботи пилососа сторонні предмети можуть потрапити в патрубок або насадку та забити їх. Це часто призводить до слабшого всмоктування, підвищеного шуму та ймовірності перегріву двигуна. Спробуйте підсвітити внутрішню частину стрижня, шланга чи насадки та подивіться на предмети, що заважають.
Пошкоджена насадка пилососа
Ця проблема може виникнути не лише у великих портативних пилососах, але й у невеликих роботах. Знизу вони мають кілька насадок, які збирають бруд з підлоги. Якщо вони старі та пошкоджені, вони можуть не працювати оптимально. В цьому випадку найкраще купити нову насадку для пилососа. Замінити його легко.
Проблема з кабелем
Якщо ви грубо поводитеся з пилососом і, щоб зупинити його, тягнете за шнур живлення, ви ризикуєте пошкодити електричні контакти. У цьому випадку ви можете виявити, що пилосос не запускається або сам вимикається під час роботи. Часто цю проблему неможливо вирішити вдома, тому краще довірити ремонт обладнання професіоналам.
Витік повітря зі шланга
Недостатнє всмоктування пилососа може спричинити витік повітря з насадки, шланга або окремих ущільнень. Ретельно перевірте, чи не витікає повітря з гнучкого шланга або чи не витікає повітря через ущільнення. Якщо ви помітили протікання, їх можна тимчасово усунути, наприклад, якісним скотчем. У довгостроковій перспективі, однак, краще шукати запасні аксесуари для пилососа та замінити пошкоджені деталі новими.
Де взяти запчастини для пилососів?
Будь то запасний стрижень, насадка, повітряний фільтр або будь-яка інша необхідна частина, ви можете легко придбати їх в Інтернеті сьогодні. Просто відвідайте наш електронний магазин, де ви знайдете якісні запчастини для пилососів. І не тільки для ручних пилососів, а й для роботизованих. Завдяки цим аксесуарам ви легко зможете відремонтувати свою техніку вдома, щоб вона працювала на вас протягом тривалого часу.