Спікери цьогорічної конференції «TEDxIvanoFrankivsk» розкриють її «Іншу сторону»

15 червня в Івано-Франківську на базі Університету Короля Данила відбудеться п’ята конференція «TEDxIvanoFrankivsk». Про це повідомили організатори заходу на зустрічі з журналістами в обласному центрі Прикарпаття. Правда, вони не розкривають усі карти майбутньої події та оголошують імена цьогорічних спікерів форуму не одразу, а поступово. Нарапзі відомо, що серед них зокрема письменниця Катерина Бабкіна, доктор філософії, доцент кафедри економіки Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) Роман Шеремета, керівник ІТ-компанії «Lotatech» Андрій Черніков…

В Україні перша конференція у форматі «TEDx» відбулася 2009-го у Києві, Івано-Франківськ доєднався до світового тренду 2013 р. За словами співорганізатора заходу Михайла Джоголи, в Україні цьогорічний «TEDxIvanoFrankivsk» стане 106-ю за рахунком, а у світі вже провели 29 367 таких . Фактично кожного тижня десь проводять конференцію у форматі «TEDx».

«Ми належимо до великої всесвітньої сім'ї «TEDx», яка об'єднана під одним лозунгом, який звучить так: «ідеї, котрі варті поширення», - зауважив М. Джогола. – Ми говоримо про лайфхаки, нові досягнення в технологіях, дизайні, бізнесі, сфері розваг, ділимося цікавими ідеями, розповідаємо історії успіху».

Новацією цьогорічної конференції «TEDxIvanoFrankivsk» буде те, що частину промовців, організатори виберуть з числа охочих, котрі надішлють їм свою анкету до 14 квітня і вразять цікавими ідеями чи креативними проектами. Загалом перед івано-франківцями та гостями міста, котрі хочуть почути нові ідеї та мотиваційні промови успішних людей з різних сфер та галузей, виступлять 10-12 промовців. І вже з оголошеної першої трійки спікерів, в якій письменниця Катерина Бабкіна, економіст Роман Шеремета та «айтішник» Андрій Черніков, зрозуміло, що вони будуть різноплановими.

«Інша сторона» – це тема цьогорічної конференції. Тож упродовж 18-ти хвилин, адже такими є незмінні часові рамки виступу кожного учасника, спікери представлять інший погляд на те чи інше питання, розкажуть про інший бік своєї особистості, розкриють себе та свою тему з іншого ракурсу.

«Цього року обрали дещо рок-н-рольну тему, – наголосив М. Джогола. – Вирішили змінити концепцію насамперед для себе і для наших гостей, тих хто хоче відвідати конференцію. Спікери будуть розповідати про різноманітні лайфхаки, нові цікаві ідеї, досягнення та історії успіху, але трохи під іншим кутом зору, під тим кутом, який прості люди не бачать зі свого боку, для того щоби ще більше мотивувати учасників до власного розвитку».

А. Черніков зауважив, що йому імпонує сам формат конференції, під час якого потрібно швидко і лаконічно озвучити якусь класну ідею, при цьому повністю розкрити тему, не втомити слухачів та вкластися у відведений час. А в червні зі сцени «TEDxIvanoFrankivsk» розповість про енергію, решту деталей щодо свого виступу тримає в таємниці.

Вартість квитків на конференцію стартує з 400 гривень і чим ближче буде до дня її проведення, тим більше доведеться заплатити за вхідний квиток. Так, вже з 21 квітня по 15 травня вартість квитків становитиме 500 грн., з 12 по 31 травня – 600 грн., з 1 по 14 червня – 700 грн., у день події – 800 грн. Тож в цьому питанні не варто зволікати.

Редактор відділу газети “Галичина”