Що впливає на вартість вантажоперевезення по місту?

Вантажні перевезення з вантажниками

Переїзд до нової квартири чи офісу, транспортування великогабаритних меблів або побутової техніки – у всіх цих ситуаціях потрібно замовити перевезення вантажу з послугами професійних вантажників. Ціна даної послуги може суттєво змінюватись залежно від різних факторів. Далі розберемо основні критерії, що впливають формування тарифів на перевезення вантажів по Києву.

Що являє собою послуга вантажного перевезення?

Перевезення вантажів на вантажному таксі підійде невеликих малогабаритних вантажів. На відміну від звичайного таксі для перевезення пасажирів, вантажне таксі передбачає оренду спеціального вантажного автотранспорту та послуг вантажників.

У перелік послуг зазвичай входять подача необхідного транспортного засобу (мікроавтобуса, вантажівки або фургона), послуги професійних вантажників, перевезення вантажу з пункту А до пункту Б, упаковка та фіксація вантажу для безпечного транспортування, а також опція страхування майна, що перевозиться, від пошкоджень на час шляху.

Послуга вантажного перевезення надає рішення широкого спектра завдань — від переїзду квартир та офісів до перевезення будівельних матеріалів, меблів, побутової техніки та інших великогабаритних вантажів. Її головні переваги — оперативність, мобільність та комплексний підхід.

Фактори, що впливають на ціну вантажоперевезення з вантажниками

Замовити машину для перевезення вантажу
  • Тип транспортного засобу. Розмір та вантажопідйомність автомобіля безпосередньо впливають на вартість оренди. Транспортні компанії пропонують вибір із кількох варіантів: малотоннажні вантажівки, фургони середньої місткості та великотоннажні вантажні авто (5-20 тонн).
  • Відстань між пунктами навантаження та розвантаження. Зазвичай тарифи на вантажоперевезення включають фіксовану плату за подачу авто і прораховуються далі за формулою: стартова вартість плюс похвилинна оплата після подолання певного радіуса, наприклад, 10-30 км від міста. Що далі відстань, то вища підсумкова ціна.
  • Кількість поверхів та наявність ліфтів. Завантаження та вивантаження з багатоповерхових будівель без ліфта суттєво ускладнює роботу вантажників, збільшуючи як фізичні навантаження, так і витрати часу. У таких випадках транспортні компанії змушені стягувати надбавки до базового тарифу за кожен поверх понад перший.
  • Обсяг та загальна вага. Зазвичай чим більше габарити та вага вантажу, що перевозиться, тим більше буде потрібно залучених вантажників. Для великогабаритних перевезень знадобляться послуги такелажників та спецобладнання.
  • Складність вантажно-розвантажувальних робіт. Якщо перевезення передбачає виконання трудомістких та складних операцій – демонтаж та складання великих меблів, підйом важких вантажів без ліфта, упаковку крихких предметів, то транспортна компанія стягує додаткову плату за послуги спеціально навчених вантажників та застосування спецтехніки.