Наші найпотаємніші бажання не завжди виконуються з волі випадку або в результаті сприятливого збігу обставин. Щоб не залишати мрії на потім, варто створити карту бажань. Вона допоможе зберегти в пам'яті цілі та спрямувати зусилля на їх досягнення.
Детально про «карту бажань»
Карта бажань - унікальний інструмент, що допомагає візуалізувати й об'єднати мрії, цілі та бажання. Вона має вигляд саморобного плаката або дошки, на якій людина прикріплює свої бажання: поїздка на моє, перемога в азартній розвазі (варто спробувати грати в пічки), купівля квартири тощо. Подібний оригінальний підхід допомагає не тільки зосередити прагнення в одному місці, а й запобігти відкладанню бажаного на потім.
Створити карту бажань можна як в онлайн-форматі, так і на папері. Електронний варіант варто реалізувати за допомогою додатків (WishWish, Vision Board, Trello). Однак, створення паперової карти більш дієве. Цей процес досить цікавий. До нього можна залучити близьких людей або зайнятися ним самостійно.
Перш ніж приступити до створення карти, варто вибрати місце, де вона буде висіти. Воно має бути у всіх на виду. Так ви регулярно нагадуватимете собі про свої цілі та крокуватимете до їх досягнення.
Подумайте, чого хочете досягти в різних сферах вашого життя:
- Сім'я,
- здоров'я,
- кар'єра,
- хобі,
- відпочинок та інші аспекти (матеріальні та духовні).
Візуалізуйте бажання, використовуючи картинки з журналів або роздруковані зображення. Найважливіше бажання розташуйте в центрі.
Формулювання бажання
Щоб рухатися в бік своєї мети, важливо ясно сформулювати бажання і прописати на звороті кожної картинки. Наприклад, варто написати: «Я почуваюся щасливим і здоровим»; або «Я живу у власній квартирі». Важливо, щоб формулювання було в теперішньому часі.
Коли одне з бажань збувається, варто подякувати за це як карту, так і собі. Здійснене бажання варто замінити на нове. Людині слід прагнути чогось нового, постійно розвиватися, тому на карті не повинно бути порожніх місць.
Психологи наголошують, що створення карти бажань допомагає виділити найважливіші життєві пріоритети, відсіяти рутинні турботи. Візуалізація мрій стимулює до саморозвитку та перетворення фантазії на реальність. Створення карти бажань надихає і дає поштовх до дій.
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри
На правах реклами