Боді — це предмет жіночого гардероба, що раніше використовувався лише як спідня білизна. Сьогодні він перейшов до повсякденного одягу та активно використовується в різних стилях. Сучасне боді приймає вигляд топу, майки на тонких чи широких бретелях, футболки, гольфу або вечірньої блузи. Варіантів безліч — всі їх ви можете знайти на intertop.ua.
Історія боді: як воно потрапило до повсякдення
З’явилося боді у тому вигляді, до якого ми звикли, приблизно 70 років тому. Він тоді виконував роль балетного леотарда. Першою використала боді поза спідньою білизною американська фотомодель Бетті Пейдж — саме її фотографія у друкованих журналах стала першим кроком до революції одягу.
У 80-х роках минулого століття боді почали одягати під час аеробіки чи інших видів спорту. Після виходу декількох випусків відеоуроків з Джейн Фондою, де вона демонструвала одяг, що обтягує, верх почав набирати більшу популярність. Тоді вже почалося активне комбінування боді з різними стилями: з шортами, джинсами, комбінезонами, спідницями тощо. Зі стрітстайлу боді перебралося навіть до більш витончених та офіційних образів.
Як носити боді: 4 корисні поради
Боді представлено в різних стилях — від спортивного в рубчик до мережевих. Тож існує декілька стильних правил стосовно того, як одягати таку білизну правильно:
- Мережеві моделі носять без додаткового шару білизни, просто на голе тіло.
- Бавовняні, атласні, велюрові тканини краще одягати зі спідньою білизною аналогічного кольору.
- Краще під боді одягати білизну без швів, щоб вона мінімально виділялась з-під одягу.
- Якщо ви плануєте утеплюватися, то краще спочатку одягти спіднє, потім колготки й на останок вже саме боді, що застібається знизу.
Допускається носити боді з шортами, джинсами, спортивними штанами, трикотажними штанами, спідницями. Моделі з довгими рукавами та горлом можна носити під сарафани. Зверху можете накинути модний кардиган чи оверсайз-піджак. Боді — унікальний одяг у вашому гардеробі, що буде корисним у різних ситуаціях.