Руслан МАРЦІНКІВ: Робимо все, залежне від нас, аби в нашому місті людям ставало жити комфортніше

Упорядкування життєвого простору іванофранківців не припиняється навіть попри дефіцит коштів, епідемію коронавірусу чи спеку. Роботи в ці гарячі липневі дні киплять у різних мікрорайонах міста. Якщо мешканці будинку на вул. Галицькій, 47 із шашликами та музикою днями вже відзначили завершення робіт у своєму дворі, то на території між будинками на вул. Парковій, 18–20 підрядна організація лише взялася за благоустрій і має завершити цей найбільший за обсягами робіт двір до кінця цього року.

Упевнено просуваються будівельні роботи й на раніше розпочатих об’єктах, зокрема на ділянці дороги, що з’єднала Північний та Південний бульвари. Там уже встановили останню опору для майбутньої тролейбусної лінії, взялися облаштовувати світлофор на перехресті з вул. Тичини та продовжують працювати над тротуарами, велодоріжками та озелененням. А неподалік на біговій доріжці на міському озері продовжують настелювати нижній шар поліуританового покриття.

Одночасно недавно розпочалися ремонтні роботи на низці інших нових об’єктів. На одному з найважливіших та найінтенсивніших автошляхів Івано-Франківської МТГ – вул. Автоливмашівській ремонт роблять у межах с. Хриплина з прокладання дощової каналізації завдовжки 350 м уздовж всієї проблемної ділянки. Після цього буде укладено асфальт у два шари. Цю ділянку обрали невипадково, оскільки дорожнє покриття на ній було чи не в найгіршому стані і вже давно потребувало капремонту. По його завершенні на цій вулиці облаштують зупинку громадського транспорту. За сприятливої погоди роботи планують тут завершити за 2-3 місяці.

Коментуючи хід ремонтних робіт у Хриплині, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що услід за цією ділянкою на вул. Автоливмашівській відновлять роботи за залізничним переїздом.

Дочекалася нарешті свого ремонту й вул. Виговського. Вже повністю виконано на ній облаштування водопроводу й дощової каналізації. Нині на етапі — встановлення колодязів побутової каналізації. Після завершення цих робіт відразу розпочнеться ремонт дорожнього покриття і тротуарів.

Роботи тривають й на інших об’єктах міста. На замовлення департаменту благоустрою ІФМР розпочато ремонт вул. Черемшини, проєкт із капремонту якої цього року став одним із переможців бюджету участі. Тут буде встановлено нове покриття з бруківки на проїзній частині та тротуарі.

Недавно стартували ремонтні роботи і на вул. Коновальця. Проєктом передбачено реконструкцію тротуару на чималенькому проміжку від вул. Січових стрільців до вул. Сахарова.

«Свої зусилля зосереджуємо на впорядкуванні об’єктів у різних мікрорайонах міста і центральних селах громади. Певна річ, для здійснення таких масштабних робіт, та ще й одночасно, не вистачає фінансів, але попри то робимо все залежне від нас, щоби в нашому місті людям ставало жити комфортніше. Це поступово, вже не перший рік доводимо завершеними справами», – каже очільник Івано-Франківська Р. Марцінків.

Стратегія інтенсивного впорядкування життєвого простору іванофранківців, яка охоплює ремонт дворів, вулиць, міжбудинкових проїздів, встановлення дитячих майданчиків і т. ін., у Івано-Франківську успішно впроваджують уже шість останніх років.