Потрібна допомога майстрові унікального іконопису

У талановитого художника й майстра іконопису на склі, члена Національної спілки художників України іванофранківця Володимира Луканя сталася біда: цукровий діабет спричинив гангрену і він втратив ногу. Хвороба прогресує, необхідне інтенсивне лікування, а отже, кошти. Братство прикарпатських митців організувало аукціон з продажу творів мистецтва, вилучені кошти якого йдуть на лікування Володимира Луканя. Кожний художник самостійно вирішує із покупцем способи пересилки твору і оплати. У разі, якщо покупець переказує кошти безпосередньо на рахунок В. Луканя, то перед тим, як відправляти картину, просіть підтвердження переказу грошей.

Щоби придбати картину, покупцям необхідно приєднатися до групи у фейсбуку за посиланням: facebook.com – «Вам картина – художнику здоров'я». Свої ставки робіть в коментарях.
Маємо надію, що у зборі коштів на лікування талановитого майстра візьмуть участь й інші небайдужі краяни. Кошти можна переказувати на номер картки (Райффайзен Банк Аваль): 5489 6800 0013 4138 Лукань Володимир Григорович.