Поради, як обирати металочерепицю для даху

Основна складність вибору металочерепиці полягає навіть не в технічних характеристиках, а в тому, продукцію якого саме виробника краще вибрати. Через великий асортимент продукції і безлічі назв виробників, у покупців можуть виникати труднощі. Вибір металочерепиці завжди потрібно робити з урахуванням умов використання та особливостей будівлі, тільки так можна індивідуально підібрати ті чи інші параметри покрівельного матеріалу.

Які критерії найбільше впливають на вибір металочерепиці

Металочерепиця – покриття, що може мати безліч варіацій зовнішнього вигляду, адже продукція представлена в різноманітній кольоровій гамі, оригінальних формах та навіть із різними текстурами поверхні. Вибір завжди робити простіше, коли знаєш, які характеристики відповідають за якість служби. Зазвичай покупці під час вибору керуються наступними критеріями:

  • Перевірений виробник. Звісно репутація виробника є не останнім чинником, що впливає на рішення про покупку тої чи іншої металочерепиці. Якщо про виробника відомо, як про сумлінного, то це надає впевненості в тому, що покрівля буде слугувати стільки, скільки заявлено виробником.
  • Гарантія. Наявність гарантії відразу привертає увагу до продукції, адже це підтвердження конкретних показників якості товару. До того ж можливість отримати вирішення проблем з покриттям, якщо буде виявлено настання гарантійного випадку.
  • Технічні характеристики. До них відносяться товщина металу, рівень цинкового захисту і варіант полімерного покриття. Кожна із трьох складових суттєво впливає на те, як буде слугувати покрівля та протягом якого терміну. Чим кращий кожен з показників, тим дорожчою буде металочерепиця.
  • Форма хвилі та колір. Здається з підбором декоративних властивостей металевої черепиці виникає ще більше складностей, ніж з технічними. А все через те, що металочерепиця в будь-якій інтерпретації виглядає гарно та достойно, і дуже складно серед такого асортименту обрати один варіант.

Компанія Евробуд рекомендує додати до вищезазначеного списку аналіз ціни та рейтингу продавців.

Оскільки не рідкість, що на один товар можна знайти зовсім різні цінові пропозиції у різних компаній. На сайті компані Євробуд можна переглянути форми та кольори, або завітати до нас у офіс та купити металочерепицю в Києві.

На що ще треба звернути увагу покупцеві металочерепиці?

Щоб майбутня експлуатація металочерепиці не викликала негативних емоцій та додаткових фінансових витрат, першочерговою задачею домовласника є ретельний підбір матеріалу. Але не лише цей фактор формує перспективи служби покрівлі, також зверніть увагу - металочерепиця:

  • Може потребувати мінімального і зовсім нескладного догляду, що може подовжити термін її функціональності.
  • Повинна монтуватися згідно технології укладання такого покриття, а це краще зроблять професіональні будівельники та монтажники.

Підсумувавши, можна сказати, що металочерепиця – це найкраще рішення для покрівлі при умові використання якісних її зразків.