«І навіщо я набрала стільки речей з собою», «Ох, як шкода, що я не взяла стільки корисного в дорогу» — ці дві крайності стають явним показником того, що у вас відсутня навичка правильно збирати валізу. Варто один раз розібратися у всіх тонкощах, і ви більше не зіткнетеся із ситуацією, коли взяли занадто багато або занадто мало. Вивчення мистецтва збирати валізу починається з її покупки. Сайт компанії Samsonite samsonite.ua дозволяє підібрати модель для будь-якого типу туризму, кількості осіб і доступного бюджету.
Збираємося без стресу і переживань
Подорож із малою кількістю речей — це не особлива можливість, доступна обраним. Навпаки, кожен може їздити по світу з мінімумом речей, важливо лише заздалегідь продумати все до дрібниць. Перший етап — підготовка. Дізнайтеся про такі моменти:
- особливості країни, яку хочете відвідати, наприклад, клімат, заплановані розваги;
- в яких умовах ви будете проживати, чи будуть там фен, праска, чи можна випрати речі;
- тривалість подорожі.
Ці питання допоможуть скласти правильний список усього необхідного.
Далі готуємо все:
- упорядковуємо речі, які знадобляться, премо, ремонтуємо, прасуємо;
- вирішуємо, де будуть знаходитися домашні улюбленці на час відпустки;
- вирішуємо, хто буде доглядати за домашніми рослинами;
- робимо копії і скани документів, тому що в разі втрати можна буде швидше їх відновити.
Другий етап — збираємо валізу за заздалегідь складеним списком. Щодо речей, то тут найважливіше дотримуватися комбінаторності, щоб із найменшої кількості позицій можна було скласти найбільшу кількість образів. Відмовтеся від непрактичного взуття і одягу, наприклад, не потрібно брати величезну шпильку на пляжний відпочинок і пляжні шорти — в ділову поїздку.
Інші важливі категорії:
- засоби особистої гігієни;
- косметика;
- аптечка;
- гаджети;
- документи.
Корисними будуть у дорозі окремі пакети для брудних речей, вологі серветки. Плідна підготовка до подорожі — ключ до того, щоб кожна поїздка приносила тільки позитивні емоції.