«Євролайф Україна» як провідний посередник на фінансовому ринку нашої держави, що надає розмаїті консультаційні послуги у сфері страхування життя та пенсійного накопичення, розвивається чудово. Скажімо, 2023-й закрили з прибутком. А нині компанія функціонує з 15-відсотковим перевищенням показників аналогічного торішнього періоду. Вкотре її визнано найкращою з усіх, хто працює у тій сфері.
Про це розповіла генеральна директорка ТОВ «Євролайф Україна» Ольга ПУСТОВАР під час зустрічі в Івано-Франківську з фінансовими консультантами компанії західних регіонів України. «Попри всі зовнішні виклики наше товариство демонструє стабільний поступ, – заявила вона. – А все тому, що у критичні періоди маємо властивість групуватися, й за підтримки своїх партнерів, зокрема міжнародного концерну «ЄВРОЛАЙФ Груп», долати всі труднощі. Наприклад, 2014 року, в часі анексії Криму й локальної війни на Донеччині й Луганщині, де доти успішно функціонувала добре розвинена мережа наших структур, ми втратили до 30 відсотків ринку. Але змогли зосередитись-організуватися і закрити фінансовий рік з приростом. Приблизно стільки ж відсотків ринку втратили й 2022-го, коли в Україні спалахнула велика війна. Втрати були значні, проте нам вдається кожного місяця збільшувати наші фінансові показники»».
Що ж допомагає «Євролайфу…» не лише постійно поставати, мов фенікс із попелу, а й щоразу набирати вищих обертів? Передусім – багаторічний досвід роботи, який дозволяє у вирішальні моменти чи в несподіваних ситуаціях ухвалювати єдино правильні рішення. По-друге – це, як уже йшлося вище, надійні партнери. Компанія не лише була заснована 1999-го як перша дочірня компанія міжнародного концерну «ЄВРОЛАЙФ Груп» зі штаб-квартирою в місті Ґрац (Австрія), а й пропонує різні продукти та програми такого авторитетного міжнародного фінансового концерну, як Grazer Wechselseitige Versicherung (у перекладі з німецької – «Взаємне страхування у Граці»), або скорочено GRAWE, заснованого в тому самому щойно згаданому австрійському місті ще 1828 (!) року і який нині є однією з найбільших страхових компаній Центральної Європи.
Ще один партнер ТОВ «Євролайф Україна» – провідний міжнародний холдинг у сфері страхування та пенсійного забезпечення Metropolitan Life Insurance Company (у перекладі з англійської – «Національна компанія страхування життя»), скорочено – MetLife, заснований у Нью-Йорку 1868 року. Він надає широкий спектр послуг страхування життя і здоров’я від нещасних випадків, а також пенсійного забезпечення через добре розвинуту мережу своїх філій, банків-партнерів та каналів прямого маркетингу у всьому світі.
Отже, на першому плані «Євролайфу…» – страхування життя загалом і від нещасних випадків зокрема. Та водночас щорічні страхові внески клієнтів компанії на свої особисті рахунки формують їхній персональний капітал, оптимальний для фінансового забезпечення їхнього майбутнього. Товариство пропонує цілі пакети таких продуктів, перевірених на міжнародному рівні, які відповідають найсуворішим цивілізаційно-правовим вимогам і які передбачають різні випадки життя й розмаїті можливості. А формують їх відповідно до особливих вимог та потреб клієнтів.
Третій кит «Євролайфу…» – міцна стратегія розвитку, що ґрунтується на далекосяжності планів, дій та результатів її роботи. «Стратегія поступу компанії – це, простіше кажучи, знати, куди рухатися, – наголосила Ольга Пустовар. – Отож кожен свій крок «Євролайф…» здійснює крізь призму довготерміновості. Нас не цікавить одержати щось, як мовлять, тут і тепер. Ми прагнемо щодня закладати підвалини для тривалого існування – впродовж десятиліть наперед – та успішної діяльності компанії на благо людей.
А ще ми вельми цінуємо гідний європейський авторитет транскордонної мережі концерну «Євролайф», у тому числі його дочірньої української компанії, шануємо свої ім’я й реноме. Тому нам не байдуже, як працюють наші фінансові консультанти, яких в Україні налічується понад п’ять тисяч, – підхід до кожного потенційного клієнта з їхнього боку має бути високопрофесійним та гранично елегантним».
На таких основах і вибудовує свою діяльність ТОВ «Євролайф Україна», клієнтський портфель якого сягає 400 000 осіб, і зокрема його дирекція UA-216 Ігоря Банаха, до якої входять фінансові консультанти компанії як з України, так і з інших країн, і яка рік у рік – серед найуспішніших у структурі товариства. Це зумовлює високу довіру з боку людей, котрі думають, як фінансово забезпечити себе в майбутньому, особливо, коли досягнуть відповідного віку. Отже, питання надзвичайно актуальне тепер, коли, як підкреслила генеральна директорка компанії, і на владному Олімпі нашої держави, і в експертному середовищі українського суспільства відкритим текстом заявляють, що в найближчій перспективі далеко не кожен українець підлягатиме пенсійному забезпеченню за чинною солідарною системою. Тож люди молоді та середнього віку мусять подбати про себе самі. І вже нині, бо завтра може бути й запізно.
Тим-то пора нашим краянам визначатися, в чиї руки вони віддадуть своє прийдешнє, коли в Україні врешті запрацює ухвалене ще 2003 року законодавство про трирівневе пенсійне забезпечення. Міжнародним авторитетам, з якими гарантовано забезпечать себе фінансово? Чи доморощеним фірмам-одноденкам, через що, можливо, й зазнають фінансових втрат через їхню некомпетентну діяльність або й зумисні неправомірні дії? А прикладів такого, останнього, у нашій новітній історії хоч відбавляй...