Відкриває випуск газети «Галичина» за 4 лютого публікація, приурочена до 25-річчя з часу появи на Прикарпатті відомого промислового гіганта – акціонерного товариства «Оріана». Яка ситуація на підприємстві сьогодні? Хто став «могильником» одного з найбільших платників податків у нашій області? Читайте про це й інше в матеріалі журналіста Ігоря Лазоришина «Недорозкрадена «Оріана».
Доки в Україні державна мова буде в небезпеці? – запитують у статті з промовистою назвою «Вовчий» суд проти українського правопису» журналістки Оксани Процюк прикарпатські філологи, обурені вердиктом Окружного адмінсуду Києва про скасування «правописної» постанови уряду.
Чому Україна нагадує фінансову піраміду і що робити, аби змінити-перетворити олігархічну модель нашої національної політекономіки на державу європейських соціальних стандартів, розповідає в інтерв’ю газеті голова Івано-Франківської обласної організації партії «Батьківщина» Дмитро Шлемко.
А заслужена журналістка України Оксана Ровенчак ділиться з висоти свого фахового досвіду роздумами про чільні критерії праці в такому «важковаговому» медійному жанрі, як журналістські розслідування, яким вона віддала 30 років свого життя.
Ще один метр української журналістики професор Львівського національного університету ім. І. Франка Василь Лизанчук у публікації «Не впускаймо отруту…» нагадує, що, крім окопної війни на сході нашої держави, Росія веде проти України й інформаційно-психологічну інтервенцію…
Газета також продовжує друкувати, розпочате в номері за 28 січня ексклюзивне науково-популярне дослідження «Змія віщого князя» – про те, як і чому насправді міг загинути Великий князь Київський Олег, котрого історик Михайло Грушевський назвав «першим українським князем».
На сторінках часопису його читачі знайдуть ще чимало іншого цікавого й неповторного…