Думки про націоналізм як сьогодення і перспективу, про реформу місцевого самоврядування, про «казки Зеленського» і застій, який найближчим часом переживатиме Україна, висловив у статті Оксани Процюк «Націоналізм – це мій спосіб життя» голова обласної ради Олександр Сич.
Під завісу 2020-го сербські митники перешкодили контрабанді з України на територію їхньої держави партії антикваріату з різних історичних епох. А в середині грудня Балкани вже фігурували у майже аналогічній історії, коли з візитом до Боснії та Герцеговини прибув російський міністр закордонних справ Лавров і отримав у подарунок… українську ікону. Процес нищення і привласнення українських сакральних цінностей, що почався ще у XII ст. і триває донині, аналізує Василь Мороз у статті «Ікона для Лаврова».
Заскладна держава» - під такою назвою «Галичина» пропонує читачам найцікавіші уривки із лекції колишнього посла Канади в Україні Романа Ващука «Що було не так із західною підтримкою реформ в Україні. Топ-10 помилок західних партнерів щодо України у 2014-2019 рр».
15 років сповнюється з часу заснування у Порогах Солотвинської ТГ літературно-мистецького об’єднання «Натхнення». Про те, як надихає воно сільських літераторів, розповів читачам Ігор Лазоришин. Читайте: «Натхнення від «Натхнення».
Про кохання очима чоловіка довідаєтесь із матеріалу Івана Гавриловича «Три по сто». Це не ті сто, про що виникає в більшості перша думка. Це вірші, вірші про кохання поета Василя Кузана. А збірка його називаться «Три по сто».
Проблеми, що хвилюють українців, скажімо, питання тарифів, теж не оминає увагою «Галичина». А ще новини політики, спорту, культури і багато цікавої різнопланової інформації почерпнете ви зі сторінок свіжого номера газети.