Огляд “Галичини” за 15 жовтня

Війна на сході України призвела не лише до значних людських і матеріальних втрат, а й змусила багатьох людей залишити рідну домівку, друзів, роботу і стати біженцями. Сприймають їх у суспільстві неоднозначно: хтось співчуває і допомагає, комусь вони чужі…Тож “Галичина” порушує знову проблему цих людей. До уваги читачів – матеріали під рубрикою “Переселенці: два погляди’’. Це “Хіба ми їм щось мусимо?“ і ”Ніби вирвався з КНДР”.

Разом із Рожнятівським літоб’єднанням “Горгани” святкував їхнє 5-річчя наш журналіст Ігор Лазоришин. Його враження – у статті ‘Карпатська симфонія слова”. А Ольга Мончук розповіла про відкритий літературний конкурс “З точки зору осені”, що стартував восени.

Днями заслуженому журналістові України Романові Фабриці сповнюється 80. Про його життєвий і творчий шлях у дорогах – родинній, шахтарській, громадській, сімейній і т. д. – читайте в матеріалі “Роман Фабрика у розповні літ”.

А 10-та гірсько-штурмова бригада “Едельвейс”, що дислокується на території нашої області, днями відзначила свій перший невеличкий ювілей – 5-річчя. Гостював на святі журналіст Ігор Никорович, поділився враженнями і з читачами “Галичини”.

Минуло 40 днів, як відійшов у вічність Омелян Левицький – експерт-криміналіст, який упродовж 1989-2004 років брав участь у розкопках жертв комуно-московського режиму. Тепло й щиро розповів про цю непересічну людину Роман Гладиш.

У країні триває передвиборча кампанія, тож політичні партії пропонують прикарпатцям розповіді про своїх кандидатів у депутати місцевих рад і на посади голів ОТГ.

Новини культури, спорту – теж на сторінках свіжого номера газети.