Новини боксу та ММА: розклад топових боїв

Ця зима обіцяє стати дуже цікавою для прихильників єдиноборств. Адже вболівальників очікує низка великих поєдинків за титули, у тому числі й за участі українців. Як свідчать останні новини боксу, вже у грудні таких буде одразу декілька.

У новому році тенденція збережеться. В січні та лютому пройдуть довгоочікувані бої, зокрема за участі Олександра Усика. Він має зійтися з Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу. Проте, знаючи суперника, варто уважно стежити за новинами боксу, щоб не пропустити можливих змін у планах.

Головні події в світі боксу: розклад

Взимку відбудеться низка боксерських боїв, у яких на кін будуть поставлені чемпіонські пояси у різних вагових категоріях. Серед них такі поєдинки:

  • 16 грудня, Глендейл, США – Джессі Родрігес проти Санні Едвардса за пояси WBO та IBF у категорії до 50,8 кг;

  • 23 грудня, Ер-Ріяд, Саудівська Аравія – Дмитро Бівол проти Ліндона Артура за пояс WBA Super в категорії до 79,4 кг;

  • 23 грудня, Ер-Ріяд, Саудівська Аравія – Джей Опетайя проти Еліса Зорро за пояс IBF у вазі до 90,7 кг;

  • 26 грудня, Токіо, Японія – Наоя Іноуе проти Марлона Тапалеса за пояси WBC, WBA, IBF і WBO у категорії до 55,3 кг;

  • 31 грудня, Токіо, Японія – Кадзуто Іока проти Хосбера Переса за пояс WBA у вазі до 52,2 кг;

  • 13 січня, Квебек, Канада – Артур Бетербієв проти Каллума Сміта за титули WBC, IBF і WBO в категорії до 79,4 кг;

  • 13 січня, Квебек, Канада – Джейсон Молоні проти Сауля Санчеса за чемпіонство WBO в категорії до 53,5 кг;

  • 23 січня, Осака, Японія – Артем Далакян проти Сеіго Акуі за пояс WBA в категорії до 50,8 кг;

  • 17 лютого, Ер-Ріяд, Саудівська Аравія – Олександр Усик проти Тайсона Ф’юрі за пояси WBC, WBA Super, IBF та WBO у категорії понад 90,7 кг.

Вечір боксу в Саудівській Аравії 23 грудня буде цікавий не лише титульними боями. Головними його подіями також мають стати поєдинки Ентоні Джошуа проти Отто Валліна та Деонтея Вайлдера проти Джозефа Паркера. 

Бої без правил: календар топ-поєдинків

У змішаних єдиноборствах також відбудеться низка цікавих поєдинків, але титульних буде не так вже й багато. 20 січня в рамках UFC 297 пройде два чемпіонських бої без правил: Шон Стрікленд змагатиметься з Друкусом Дю Плессі за звання чемпіона в ваговій категорії до 83,9 кг, а Ракель Пеннінгтон вийде проти Майри Буено Сілви за титул чемпіонки в категорії до 61,2 кг.

17 лютого на UFC 298 Александр Волкановскі битиметься проти Ілії Топурії за титул в напівлегкій вазі до 65,8 кг. Про організацію інших титульних боїв без правил взимку поки що немає офіційної інформації. Але відомо, що 9 березня на UFC 299 Шон О’Меллі вийде проти Марлона Вери на поєдинок за чемпіонство в категорії до 61,2 кг.

Автор ua-football: Олександр Риженко, Twitter - @Theryzhenko