Не вдається виспатися? Спробуйте купити кондиціонер у спальню

Асортимент сучасних інтернет-магазинів кліматичної техніки дозволяє купити кондиціонер у Києві для будь-яких приміщень – житлової кімнати, офісу, магазину, кафе чи перукарні. У приватних будинках і квартирах їх часто встановлюють у приміщеннях, де проходить більша частина дня (вітальнях, робочих кабінетах), але багато хто не вважає за необхідне купити кондиціонер у спальню. А для здорового сну комфортна температура повітря не менш важлива, ніж для працездатності.

Якість сну залежить від температури повітря

Літнього вечора часто ніяк не вдається заснути, тому що в кімнаті занадто жарко, душно, навіть відчинені вікна не приносять полегшення - на вулиці теж спека (а без москітної сітки в будинок неминуче проникнуть комарі і мухи, дзижчання яких далеко не краща колискова). Більшу частину ночі температура в кімнаті залишається надто високою для комфортного сну, знижується тільки під ранок. А вранці дуже не хочеться вибиратися з-під теплої ковдри, якщо в кімнаті трохи прохолодно. Увечері ми важко засинаємо, вночі спимо погано, тому що температура не зовсім комфортна, вранці не можемо піднятися, потім весь день почуваємося розбитими, і це повторюється щодня.

Всі ці проблеми можна вирішити, якщо купити кондиціонер із встановленням у спальні та ввечері натиснути на пульті кнопку Sleep (попередньо потрібно налаштувати під себе часові рамки та вихідну температуру). Якщо внести час початку/закінчення нічного режиму в розклад таймера, щовечора натискати на кнопку не доведеться, активація буде автоматичною.

Як працює кондиціонер у нічному режимі

Сьогодні нескладно купити кондиціонер https://air-conditioner.ua  з установкою у Києві, який може працювати у нічному режимі. Багато хто впевнений, що цей режим відрізняється від основних лише мінімальним рівнем шуму. У просунутих кондиціонерах режим комфортного сну – це безшумна робота + інтелектуальна програма регулювання температури за певним алгоритмом. Оскільки уві сні всі процеси в організмі сповільнюються, краще, щоб температура повітря була трохи нижчою за денну. А прокидатися та налаштовуватися на робочий ритм краще у теплі. Оптимальний діапазон вихідної температури в літній час - 24-27 ° С, досвідченим шляхом можна з'ясувати, при якій температурі особисто вам комфортніше засипати, і задати її в налаштуваннях кондиціонера. Кондиціонер у режимі сну:

  • переходить в енергозберігаючий режим (компресор та вентилятор працюють на мінімально можливих для даної моделі оборотах, рівень шуму теж мінімальний);
  • протягом першої години з його активації підтримує вихідну температуру;
  • потім плавно знижує її (алгоритм залежить від виробника, зазвичай мінус 1 ° кожні 2-3 години);
  • ближче до завершення робочого циклу переключається в режим обігріву і трохи підвищує температуру, щоб забезпечити зручне пробудження.

Ще кілька порад для комфортного сну

Перед сном варто провітрити приміщення, щоб наситити повітря киснем і видалити надлишок вуглекислоти. У продажу є моделі з функцією підмішування свіжого повітря, але їх мало, і на такий кондиціонер ціна суттєво вища. Залишати вікно, кватирку розкритими на ніч не потрібно, щоб не підвищувати навантаження на кондиціонер.

Не варто спати просто під кондиціонером. Якщо планування приміщення не дозволяє змонтувати внутрішній блок подалі від ліжка, вибирайте модель, яка може спрямувати потік охолодженого повітря не вниз, а паралельно стелі.