Отже, ви влаштовуєте вечірку, і після тижнів та місяців планування цей день нарешті настав. Однак ви запросили друзів з різних соціальних кіл, і вони не дуже хочуть спілкуватися.
На щастя для вас, у нас є кілька простих ігор, які ви можете дістати та зіграти, щоб розтопити лід та прибрати незручність, об'єднати всіх та створити атмосферу вечірки. У цьому переліку онлайн автомати відсутні, бо такі розваги непридатні для гри в компанії.
Якщо у вас є лише смартфон
- Heads Up: Це гра, яка підніме градус веселощів на будь-якій груповій зустрічі. Один гравець підносить телефон до чола, а решта гравців намагаються описати слово, яке зображається на екрані. Подивіться, скільки слів ви можете вгадати!
- Camera Hot Potato: Візьміть телефон із камерою, сядьте у тісне коло та встановіть таймер на камері. Передавайте телефон по колу, тримаючи його в обличчя, а потім передаючи по колу. Після закінчення часу камера зробить вашу фотографію. Подивіться, у кого вийде найсмішніше селфі за вечір.
- Гра "Вікіпедія": Для цієї гри вам знадобиться тільки телефон та доступ до Інтернету. Зайдіть на сайт wikipedia.com та попросіть усіх зайти на випадкову сторінку. Потім попросіть когось вибрати слово. Отримавши слово, кожен повинен потрапити на сторінку Вікіпедії, пов'язану з цим словом, натискаючи лише посилання в Вікіпедії. Перемагає той, хто першим дістанеться сторінки.
Якщо у вас є тільки колода карт
- Ложки: Для гри в ложки вам знадобиться колода карток і на одну ложку менше, ніж гравців. Роздайте кожному гравцю чотири карти і почніть гру, вибираючи карту з колоди. Якщо картка збігається з однією з наявних на руках, гравець може поміняти її місцями та передати наступному гравцеві. Так триває доти, доки гравець не збере чотири карти одного рангу. Потім він намагається непомітно взяти ложку, доки це не зробили решту. Гравець, який не взяв ложку, вибуває з гри, і гра продовжується доти, доки не залишиться один переможець.
- Божевільні вісімки: Ця гра схожа на Uno, але грає звичайною колодою карт. Кожен гравець отримує по сім карт, а частину колоди, що залишилася, кладуть в центр ігрової поверхні, поклавши одну карту обличчям вгору поруч з колодою. Гравці ходять по колу, додаючи в стопку карти, що відповідають масті або рангу карти, що лежить вгору. Якщо гравець не може підібрати карту, що лежить вгору, він повинен вибирати карти зі стопки, що лежить вниз, доки не знайде відповідну карту. Вісімки – це як дикі карти, вони можуть бути будь-якої масті, рангу чи кольору. Перемагає гравець, який першим позбавиться всіх своїх карт.
Бір понг
Останнім часом ця гра стала невід'ємною частиною вечірки. Навіть якщо на вечірці присутні люди, які не досягли питного віку, можна просто замінити пиво лимонадом або киселем. Незалежно від напою, це чудовий спосіб повеселитися, а організувати гру дуже просто. Все, що вам потрібно – це кілька пластикових стаканчиків, стіл та кулька для пінг-понгу.
Щоб грати з десятьма пластиковими стаканчиками, встановіть трикутник із чотирма стаканчиками в лінію, що найближча до краю одного кінця столу. Потім поставте три склянки перед цими склянками, а потім дві перед цими. На завершення поставте одну єдину чашку ближче до середини столу. По суті це буде виглядати як форма трикутника; як червоні кулі у снукері (або різнокольорові кулі у більярді) перед перервою. При такому розташуванні з обох боків столу гравці стоятимуть за своїми чашками на одній стороні столу і намагатимуться по черзі закинути кулю в чашки суперника. Коли м'яч приземляється, гравець, який стоїть за чашками, повинен випити його; переможцем стає та команда, яка першою вип'є усі чашки іншої команди. Коли потрібно розтопити лід, ця гра допоможе всім відчути суперництво та пожвавити життя.
Вгадай хто
За допомогою декількох записок і ручки кожен може взяти участь у цій грі, і це чудовий спосіб весело провести час. Взявши по одній записці, кожен має написати на ній відому особистість, персонаж чи ім'я, яке дізнаються усі. Потім кожен приклеює написане ім'я на лоб іншому (стежте, щоб адресат не бачив імені). Якщо все минеться добре, у кожного на голові буде приклеєна записка. Потім, по черзі, ви ставитимете один одному питання, на які можна відповісти "так" або "ні", використовуючи їх, щоб спробувати розгадати ім'я, написане на вашому лобі.
Правда чи бажання
Гра "Правда чи бажання" - це класика вечірок, у яку грають уже багато років. Просто сядьте в коло або навколо кімнати та по черзі відповідайте на запитання правдиво або виконуйте завдання. Єдине, що вам потрібно для гри, - це кілька добрих питань "Правда чи бажання". Хоча в наші дні можна просто скачати програму "Правда чи бажання", яка впорається з усім. У будь-якому випадку, якщо ви знайомитеся з людьми, питання на правду – чудовий спосіб зробити це; але, можливо, ви дізнаєтеся ще більше про інших людей з різних завдань, які змушуєте їх виконувати!