Найчастіші запитання про лазерну шліфовку

Хто із нас хоча б раз не мріяв про гладку, чисту шкіру без зморшок, рубців та пігментних плям? Омолодження шкіри, так чи інакше, цікавить більшу половину людства, і сьогодні для вирішення цього питання існує унікальна процедура – лазерна шліфовка шкіри. Шліфування обличчя є комплексною процедурою, яка вирішує одразу декілька недосконалостей шкіри:

  • вирівнює рельєф та колір шкіри,
  • зменшує або повністю прибирає рубці і шрами,
  • зменшує зморшки та заломи,
  • зникають пігментні плями,
  • судинна сітка стає значно менш помітною,
  • активно виражений ліфтинг ефект.

Під час процедури, лазерний промінь видаляє верхній омертвілий шар шкіри, завдяки чому видаляються поверхневі недоліки і, в той же час, прискорюється вироблення власного колагену та еластину. Тому після процедури шкіра регенерується і набуває здоровішого, більш підтягнутого та молодого вигляду. Разом із зростанням популярності даної процедури, зростає кількість міфів та запитань щодо її проведення і ефективності.

Сьогодні лікар-дерматовенеролог, спеціаліст із лазерної косметології Леся Кобітович із Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської розкаже про тонкощі та нюанси лазерного шліфування та дасть відповідь на найпопулярніші запитання.

Як виглядає шкіра після лазерного шліфування?

Варто розуміти, що лазерне шліфування це процедура яка передбачає певний реабілітаційний період. Одразу після шліфування обличчя буде сильно почервонілим і на ньому з'являються кірочки. Можливі відчуття печіння та поколювання. До тижня часу кірочки будуть самостійно відпадати, здирати їх заборонено! Після того, як вони повністю відпадуть шкіра обличчя буде все ще чутливою. Це абсолютно нормально — шкірі потрібен час на відновлення. Тому в цей період слід уникати непідходящої косметики, агресивних погодніх умов та сонячного випромінювання.

Після процедури пацієнт отримує пам'ятку із рекомендаціями, як доглядати за обличчям вдома. Постпроцедурний догляд може включати обробку ділянки Хлоргексидином, а також Бепантен, Пантенол кремом або іншими за призначенням лікаря. У пам'ятку також буде включено нагадування про використання сонцезахисного крему із SPF фактором не менше 50 та іншими індивідуально підібраними рекомендаціями.

Як часто можна робити лазерне шліфування обличчя?

Частота проведення процедури лазерного шліфування залежить від величини ділянки шліфування та бажаного ефекту від процедур. До прикладу, шліфування всього обличчя з метою видалення шрамів і рубців, рекомендовано проводити раз у місяць. Для омолодження, зменшення зморшок, ліфтинг ефекту процедуру можна повторювати раз у пів року або раз у рік.

Якщо ж потрібно відшліфувати окремий шрам або рубець, на тілі або на обличчі, сеанси лазерного шліфування проводять раз у 2-3 тижні. Чим сильніша глибина шліфування, тим довша перерва між процедурами.

Коли краще робити лазерну шліфовку обличчя?

Після лазерного шліфування, шкіра буде чутливою до сонячного випромінювання та погодніх умов, тому важливим є використання сонцезахисних кремів із SPF 50. Їх потрібно наносити щодня вранці, перед виходом із дому. Найсприятливішим періодом для проведення шліфовки обличчя є осінньо-зимовий період, коли сонячне випромінювання є неактивним. Шліфовка ділянок тіла може бути проведена і в літній період, за умови прикривання цих ділянок одягом та нанесення сонцезахисних кремів.

Скільки потрібно процедур лазерної шліфовки?

Кількість процедур на пряму залежить від стану шкіри та бажаного ефекту від процедур. Точну кількість зможе визначити лікар дерматолог після очного огляду та консультації. В більшості випадків для загального омолодження шкіри рекомендовано проходити 1-2 процедури в рік. Для видалення шрамів та рубців потрібно буде пройти курс процедур. Зазвичай він складається із 4-6 сеансів. Процедури лазерного шліфування ефективно поєднуються із іншими ін’єкційними та апаратними косметологічними процедурами. Завдяки синергії різних напрямків впливу та різних препаратів, посилюється ефект і зменшується реабілітаційний період.

Чи болісна процедура лазерного шліфування шкіри?

Лазерне шліфування шкіри може супроводжуватися деяким дискомфортом, легким поколюванням або печінням. У більшості випадків пацієнтам наноситься місцеве знеболення, щоб забезпечити максимальний комфорт під час процедури.

З чим можна комбінувати лазерне шліфування шкіри?

Лазерне шліфування шкіри може поєднуватися із великою кількістю косметологічних процедур. Ідеальним варіантом для доповнення дії шліфування є біоревіталізація або мезотерапія обличчя. Полінуклеотиди, гіалуронова кислота та і інші корисні елементи стимулюють дію фібробластів для швидшої регенерації шкіри, та комплексного покращення її якості. Процедури контурної пластики для заповнення зморшок, ін’єкції ботулинотоксину для розгладжування мімічних зморшків і заломів, апаратні процедури для покращення шкірного тонусу та текстури в синергії з лазерним шліфуванням надають більш виразний ефект омолодження.

В закладах косметології використовуються різні апарати для проведення шліфування. Найефективнішим, на сьогоднішній час, є неабляційний фракційний метод шліфовки, який передбачає менше травмування та ефективнішу, швидшу регенерацію шкіри після процедури.

Лазер від Німецько-Ізраїльського бренду Alma “Harmony XL Pro” відповідає найсучаснішим, інноваційним методам боротьби з недоліками шкіри. Саме його використовують дерматологи Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської для досягнення ефекту гладкої, молодої шкіри. Порівняно з лазерами Китайського та Корейського виробництва, Німецько-Ізраїльська технологія “IPixel”вийшла на якісно новий рівень ефективності та є повністю безпечною.

В мережі Клінік естетичної медицини Мирослави Новосільської в містах Львів та Ужгород вам нададуть якісну консультацію та допоможуть вирішити проблеми будь-якої складності. Тому не зволікайте із записом до професіоналів.