Микола Петричук отримав премію імені Богдана Бойка

27 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося підсумкове засідання комісії з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Під час засідання члени комісії обговорили роботи журналістів, які надійшли на цей конкурс цьогоріч. Також проведено таємне голосування та за його результатами були визначені переможці.

У номінації «За кращий твір на телебаченні» перемогла творча група ТРК «РАІ» за документально-музичний телефільм «Україна. Майдан. Перезавантаження».

У номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» переміг Микола Петричук за статтю під заголовком «НепрОсті з української сотні», опубліковану у «Франківській газеті».

Важливо зазначити, що цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» - 11 тис. грн та «За кращий твір на телебаченні» - 22 тис. гривень.

Редакція газети «Галичина» вітає з такою високою відзнакою нашого колегу Миколу Петричука, котрий до 2019 року працював у штаті часопису і пішов на заслужений відпочинок із посади заступника головного редактора.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.