Ламінат — класика, що не втрачає актуальності

Практичний та стильний, економічно вигідний та простий в догляді ламінат зустрічається ледь не у кожній оселі. І це абсолютно не дивно. Таке підлогове покриття відмінно поєднує цінову доступність та відмінні експлуатаційні характеристики, а до того ж колекції відомих виробників відповідають сучасним тенденціям у сфері інтер’єрного дизайну. Якщо ви плануєте встановити ламінат у своїй оселі, подивіться на найпопулярніші тренди такого оздоблювального матеріалу на 2023 рік. Черпайте натхнення з інстаграм-світлин, улюбленого глянцевого журналу. Перейдіть від мрії про створення ідеального дизайну до втілення її у реальність!

Сучасні тренди оздоблення помешкання ламінатом

Обираючи ламінат в Івано-Франківську, рекомендуємо звернути увагу на актуальні тренди інтер’єрного дизайну. Очікується, що цьогоріч стане надзвичайно популярною ламінована підлога у стилі ретро. Вона створена так, щоб точно імітувати текстуру та кольори зістареної деревини, тож її сміливо можна назвати чудовим аналогом паркету. Унікальний і неповторний вигляд помешкання доступний за невисокою вартістю. Потертості на покритті додають особливого затишку та атмосферності приміщенню, тепла та гармонії у вашому домі.

Найпопулярніші сьогодні варіанти — у сірому, графітовому відтінках, кольорах натурального дерева. Ступінь зістареності можна підібрати під особисті уподобання та особливості інтер’єру.

Чималою популярністю у європейських містах користується широкоформатний матеріал. Таке оздоблення має оригінальний та стильний вигляд у вітальні, спальні, привертає увагу, створює неповторний візуальний ефект, роблячи кімнату більш просторою. Такий варіант точно сподобається тим, хто бажає йти в ногу з часом.

Безпрограшний варіант — використання нейтральних відтінків. Теплі пастельні тони додають оселі затишку, до того ж легко поєднуються з будь-якими іншими інтер’єрними елементами у будь-якому приміщенні. Якщо шукаєте більш оригінальні рішення для свого дому, сміливо обирайте чорний ламінат. Здавалось би, колір занадто похмурий, однак при правильному використанні ваша оселя стане справжнім епіцентром краси та вишуканості.

Коли підлога стає полотном художника: оригінальні способи укладання

Монтувати підлогове покриття можна по-різному. Стандартна схема — прямо від стіни до стіни — досі найпопулярніша, адже досить проста, не потребує особливих знань та умінь. До інших методів, якими користуються для того, щоб постелити ламінат, належать:

  • палубна укладка;
  • по діагоналі з центру кімнати з нахилом у 45 градусів щодо стіни;
  • ялинка класична;
  • ялинка французька;
  • ромби;
  • комбінація різних видів.

За допомогою оригінальної укладки можна створити неповторний малюнок на підлозі, що найкраще відобразить ваше почуття смаку та стилю.