«Контінентал Фармерз Груп» запрошує пасічників взяти участь у щорічному соціальному проєкті «Марафон лип»

У рамках програми розвитку пасічництва та пасічної кооперації у громадах своєї присутності компанія «Контінентал Фармерз Груп» оголошує про початок підготовки до проведення цьогорічного «Марафону лип». До співпраці запрошують пасічні кооперативи, організації та ініціативні групи пасічників для організації спільних висадок медодайних дерев.

Вимоги до потенційних партнерів – учасників проєкту:

* забезпечення місця для проведення висадки, офіційно погодженого з органами місцевої влади чи іншими уповноваженими структурами;

* наявність волонтерів та індивідуального інвентаря для проведення робіт;

* забезпечення догляду (обкошування, підлив тощо) за висадженими деревами впродовж 2-3 наступних років.

Зі свого боку, компанія «Контінентал Фармерз Груп» забезпечує учасників безплатними саджанцями та здійснює їхню доставку до місця висадки.

Зголоситись для участі в акції можна до 15 жовтня, написавши нам на пошту amykhailytsia@cfg.com.ua або зателефонувавши за номером 067 413 65 69.

Для довідки:

«Марафон лип» – щорічний соціальний проєкт, що здійснюється в рамках корпоративної соціальної відповідальності компанії «Контінентал» та орієнтований на розвиток пасічництва в громадах шляхом збільшення площ липових насаджень.

У 2019 р. у рамках проєкту на 15-ти різних локаціях у 5-ти областях Західної України було висаджено понад 1600 саджанців липи, гледичії та фундуку. До висадки долучилось більше 120 волонтерів – місцевих жителів, членів кооперативів, співробітників «Контінентал», представників органів самоврядування, працівників лісгоспів, школярів та членів громадських організацій.