Храм Різдва Христового в Івано-Франківську відзначив свій 20-річний ювілей

20 років тому, на Різдвяні свята 2000-го, на вул. Г. Мазепи світлої пам’яті владика Софрон Мудрий ЧСВВ освятив храм Різдва Христового.

«Біла церква», - так із любов’ю називають жителі міста цей невеликий ошатний храм поблизу міського парку. Саме з любов’ю, бо за роки свого існування він став улюбленим для сотень парафіян. Тут зросло нове покоління свідомої християнської молоді. А виховують свою паству в любові до Господа священники храму: адміністратор і головний рушій усіх починань отець Софрон Зелінський, о. Ігор Тузик, о. Роман Терлецький, о. Ігор Онищук, а також о. Йосафат Бойко. Вони дбають, аби парафія була справді живою, а парафіяни - однією сім’єю.

9 січня, коли ми вшановуємо пам'ять святого первомученика та архідиякона Стефана, з нагоди храмового празника з пастирським візитом громаду храму відвідав архієпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин, який відслужив Божественну Літургію спільно з душпастирями, що служили в храмі впродовж цих років, та подякував їм за самовіддану працю.

Завітав на святкову Службу Божу і міський голова Руслан Марцінків, який також висловив вдячність отцям за душпастирське служіння.

Усіх присутніх привітали святковим вертепом сестри-монахині згромадження Воплоченого Слова. А на завершення храм сколихнуло потужне «Многая літа!»

Многая літа, наш храме Різдва Христового!