Як заробляти більше, яким буде 2020-й – в «Галичині» за 23 січня

Пам’ять легендарних “воїнів світла” Григорія Семанишина і Андрія Витвицького разом з їхніми побратимами вшанував йорданського надвечір’я в Меморіальному сквері Івано-Франківська і наш журналіст Роман Івасів. “Вони померли, щоб жили ми” – так назвав він репортаж з місця події.

На допрем’єрному показі фільму “ВІДДАНА” за твором Софії Андрухович “Фелікс Австрія” побувала журналістка Ольга Мончук. Разом з героями фільму перенеслася у Станиславів початку 20 століття. “Смачно та естетично”, “Стрічка неймовірно гарна” – так аналізує вона картину.

Про здобутки і плани одного з першопрохідців на шляху об’єднання громад – Старобогородчанської ОТГ – у рубриці «Децентралізація» розповідає Оксана Процюк.

Хочете заробляти вдвоє більше, ніж президент США? Звертайтеся по досвід до українських можновладців. Захмарні зарплати наших топ чиновників аналізує журналіст Олег Басок.

Рубрика “Світ людських захоплень” приведе вас до Краєзнавчого музею – там триває виставка дивовижних робіт сім’ї Ткаченків.

Про народну майстриню Катерину Романенчук, яка береже й примножує скарби Покуття, читайте в матеріалі Ігоря Лазоришина “Ткаля із Корнича”.

Як завжди, “Галичина” не оминає теми національно-визвольних змагань українців середини минулого століття. “Один із забутих” – розповідь про комбатанта 2-ї Української дивізії УНА Івана Буртика. Родом він із Липівки на Тисмениччині, а своє 95-річчя зустрів у США.

Прогнози щодо особливостей 2020-го, аналіз подій тижня та багато іншого - теж на сторінках свіжого номера “Галичини”.