«Галичина» за 25 лютого: «В епіцентрі COVID-19», роковини Небесної Сотні, 150-літній вимір Лесі Українки…

Уже більше тижня на Прикарпатті спостерігається рекордне зростання кількості коронавірусних хворих, а в Україні тривала своєрідна «вакциніада» – терміни старту масової імунізації населення від «ковідної» інфекції щоразу переносили... Тож відкриває випуск газети публікація «В епіцентрі COVID-19», в якій аналізуються ці тенденції в контексті світових новацій і віянь із цієї тематики.

Минуло сім років з часу загибелі героїв Небесної Сотні, а й досі розслідування «справи Майдану» не завершено, винних у масових розстрілах «майданівців» не покарано, і лише недавно Верховна Рада визнала Революцію Гідності чинником українського державотворення, хоча вона давно в ввійшла в аннали світової історії як одна з найвеличніших драм XXI століття – про це йдеться в матеріалі «Свобода – наша релігія».

Читайте в кореспонденції «…Як і ми прощаємо» про те, як популістський жест Президента Володимира Зеленського щодо списання певних податкових боргів усім божникам та запровадження податкових вакацій для платників єдиного податку першої групи до 31 травня може спустошити бюджети українських громад на понад 13 мільярдів гривень.

Про реалії й перспективи однієї з найбільших територіальних громад області – Рогатинської – читайте в інтерв’ю з її головою Сергієм Насаликом, яке він дав журналістці Оксані Процюк.

Чи потрібні в Україні районні ради? Якщо так, то чому в нашій державі «забули» про їхнє існування? Відповіді на ці запитання знайдете в нотатках із лютневої сесії обласної ради, вміщених під рубрикою «Депутатські форуми».

Газета також друкує розлогу статтю з нагоди 150-ї річниці класика української літератури Лесі Українки під заголовком «Світло її генія» доктора філології, професора Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Степана Хороба.

А замальовку журналістки Оксани Ровенчак про відомого прикарпатського журналіста-новинаря Романа Фабрику читайте під заголовком «Ловець сонця».