«Галичина» за 18 лютого: несподівана зима, як відстежують обстановку на Дністрі зі стін ІФНТУНГ, туристичні пріоритети музею «Бойківщина»…

Зима, як завше, настала несподівано, хоча й посеред лютого, і наробила лиха – десятки сіл на Прикарпатті майже тиждень були відрізані від світу – читайте про це в матеріалі «У сніговому полоні» журналіста Ігоря Никоровича.

Принагідно газета друкує також поради фахівців, як зимової пори, коли сніговії змінюються різким похолоданням і навпаки, вберегтися від обморожень та уникнути інфікування вірусами.

Тематику природних катаклізмів та здатності людей протистояти їм продовжує публікація журналіста Ігоря Лазоришина «Передбачати, щоб запобігати» – про презентацію в Національному університеті нафти і газу системи моніторингу вод Дністра – наразі єдиної в Україні, яку встановлено на річковому посту в Галичі і якою управляють через Інтернет з самого вишу.

Про недавно заснований у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни й Омеляна Антоновичів у Долині Центр туристичного розвитку району розповідає директорка музейної установи Ксенія Циганюк.

Від початку пандемії COVID-19 Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня перебуває на передньому краї боротьби з коронавірусною інфекцією. Про те, як це відшліфувало професіоналізм медиків, та про здобутий ними неоціненний досвід порятунку людських життів розповідає в інтерв’ю журналістові Романові Івасіву головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк.

Газета також продовжує публікації під рубрикою «У дискусійній площині» про те, коли нам, українцям, доцільніше відзначати Різдво Христове – 25 грудня чи таки 7 січня. Несподіваними роздумами-аргументами на цю тему ділиться з прикарпатцями відомий краєзнавець Володимир Никифорук.

А на сторінці «Споживач» читачі «Галичини» дізнаються про те, як фахівцям Держпродспоживслужби в області вдалося захистити від обрахування одних наших краян і домогтися повернення коштів, заплачених за придбаний недоброякісний товар, іншим…