З нагоди Шевченківських днів видання розміщує на чільній шпальті публікацію під промовистим заголовком ««На сій окраденій землі…», в якій загострює увагу читачів на актуальних і сьогодні в Україні пророчих застереженнях у Кобзаревих творах.
У кореспонденції «Нескінченно довго. Чи побачить себе Україна повноцінною членкинею НАТО хоча б 2030-го?» часопис інформує про найсвіжіші заяви і кроки офіційного Києва щодо процесу вступу України до Північноатлантичного альянсу.
Читайте у випуску також критичний допис почесного професора Львівського національного університету ім. І. Франка Василя Лизанчука під заголовком «$1000 за публікацію у Scopus, або Як знищують українську національну гуманітаристику», в якій автор порушує проблему тотальної меркантилізації в Україні наукової сфери, що відбиває бажання в молодих українських пошукачів досягати наукових глибин і висот.
Якими мають бути роль і значення старост у житті окремих громад (старостинських оругів), з яких складаються ТГ? Про це мова в аналітичній кореспонденції журналістки Оксани Процюк «Інститут старост: Лобісти сільських територій чи діловоди?»
Про проблеми депортованих свого часу лемків розмовляють на сторінках часопису журналіст Роман Гладиш та доцент кафедри Івано-Франківського медичного університету Ігор Любчик, котрий видав книжку «Лемківські долі: трагізм і пам’ять поколінь».
2021-го минає 70 років з часу виселення жителів калуського села Кадобни, які підтримували УПА, й розорення їхнього родинного гнізда. Читайте про це в матеріалі журналіста Ігоря Лазоришина «Бандерівська Кадобна».
Газета відзивається й на ювілей «Легенди медицини з Рогатина», як іменують головного нефролога України Любомира Пирога, – публікує інтерв’ю з ним із нагоди його 90-річчя.