Електросамокат — як обрати відповідну модель?

Електросамокат — популярний вид транспортного засобу, який приваблює стильним трендовим дизайном, екологічністю експлуатації, простотою та комфортом керування, широким розмаїттям моделей. Фахівці інтернет-магазину Stylus розповідають, на що звернути першочергову увагу при виборі оптимального для прогулянок і поїздок електричного самокату.

 

Вага та габарити

 

Почати вибір електросамокату слід з визначення цільового призначення транспортного засобу. Наприклад, для щоденних поїздок або переміщення у межах міста рекомендовані легкі та малогабаритні варіанти. Оптимальним рішенням стане електросамокат складаного типу, який легко і швидко скласти при виникненні такої необхідності. Також складаного типу електросамокат не викликає проблем зі зберіганням у зимовий період.

 

Якщо ж підшукуєте електросамокат для кікскутерінгу, активного відпочинку або їзди по пересіченій місцевості, то краще розглянути більш потужні та громіздкі моделі, діаметр коліс яких становить не менше 10 дюймів. Такі електричні самокати відрізняються стійкістю та підвищеним зносом, гарною прохідністю.

 

Потужність двигуна

 

Одна з основних характеристик електросамокату — це потужність електродвигуна. Саме потужність впливає на швидкість руху транспортного засобу, а також силу подолання підйомів. Чим вище значення, тим швидше, легше та комфортніше їде самокат. Сьогодні покупцям пропонують моделі електросамокатів з потужністю двигуна від 250 до 2000 Вт і навіть більше. Але для катання в межах міста цілком достатньо 500 Вт, а для занять самокатним спортом підходять варіанти з електродвигуном потужністю 800 Вт і вище.

 

Дальність ходу

 

Наступним критерієм вибору електроскутера вважається тривалість поїздки на одному заряді акумуляторної батареї. Залежно від ємності акумулятора, яка варіюється від 200 до 1500 Вт/год, запас ходу транспортного засобу становить 10–100 км. Найбільш ходовими вважаються моделі з ємними літієвими батареями, що характеризуються підвищеним ресурсом роботи. В середньому швидкість поповнення запасу енергії такої батареї займає близько 3–6 годин.

 

Максимальна швидкість

 

Швидкість електросамокату необхідно зіставити із призначенням транспортного засобу. Так, для дітей віком 8–10 років достатньо самокату, здатного розвинути швидкість до 10–20 км/год. Для підлітків рекомендовані моделі із граничною швидкістю руху 20–30 км/год. Найбільш ходовими вважаються варіанти з максимальною швидкістю 30–40 км/год — такі електросамокати підходять як для поїздок у межах міста, так і для активного відпочинку. Надшвидкими виступають представники технічного прогресу, які оснащуються ємними акумуляторами та потужними електродвигунами, що дозволяє розвинути швидкість до 40–100 км/год.

 

Якість та надійність

 

Перед покупкою ознайомтеся з відгуками та думками інших покупців. Адже саме на основі відгуків можна скласти реальну картинку про той чи інший товар.

 

Вибирайте перевірених часом і надійних виробників, які пропонують офіційну гарантію на продукцію, що випускається. Якщо говорити про оптимальне співвідношення ціни та якості, то варто виділити товари наступних торгових марок:

 

- Xiaomi;

- Scale Sports;

- Blaupunkt;

- Ninebot by Segway;

- Razor;

- Proove;

- Like.Bike;

- Maraton;

- Maxxter;

- Best Scooter;

- GreenGo та ін.

 

Вартість електросамокатів

 

Ціна на електросамокати залежить від багатьох факторів: потужність, тип і ємність акумулятора, додаткове оснащення, гальмівна система, діаметр коліс, призначення, дизайнерські особливості та інше. Також на вартість впливає надійність компанії-виробника, популярність лінійки та конкретної моделі самокату.

 

Щоб вибрати найбільш відповідну модель електросамокату, необхідно орієнтуватися на власні потреби та особливості призначення транспорту. А підібрати оптимальні за характеристиками та ціною варіанти допоможе інтернет-магазин Stylus — тут великий вибір електросамокатів найкращих виробників.