Другий етап депутатської спартакіади відбудеться 15 травня

Завершився перший етап IX обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад Прикарпаття. На засіданні 7 травня оргкомітету з проведення цього традиційного спортивного дійства визначили дату проведення другого етапу – змагань за першість між збірними депутатськими командами шести районів області та обласної ради.

Захід відбудеться 15 травня на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Депутати змагатимуться у п’яти видах спорту: футзал (міні-футбол), волейбол, шашки, шахи та настільний теніс.

На оргкомітеті акцентували на необхідності суворого дотримання учасниками змагань протиковідних застережень Зокрема всі члени делегацій, які прибудуть на змагання, мусять мати при собі результати свіжих експрес-тестів на COVID-19. А під час, скажімо, урочистого відкриття спортивного свята його учасники мають дотримуватися маскового режиму.

За результатами змагань з числа найкращих депутатів-спортсменів буде сформовано збірну команду депутатів Івано-Франківщини, яка представить Прикарпаття на Всеукраїнській спартакіаді. А вона, як повідомив голова оргкомітету перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, за попередньою інформацією, проходитиме протягом 7 – 12 червня.