Делегати міжнародної конференції «Відновлення миру в Україні» закликали ООН імплементувати положення міжнародного права про мир і припинення війн і щодо рашистської агресії проти суверенної країни.
Уже третій місяць поспіль триває масштабне вторгнення Росії в Україну. І світова спільнота не стоїть осторонь цієї кривавої трагедії. Крім надання різнобічної військової допомоги нашій державі, в чому активно проявляють себе США, Великобританія, Польща, Чехія, країни Прибалтики, інші держави (а всього їх 19) у міжнародних організаціях шукають також інші шляхи припинення війни. Свідченням того – міжнародна конференція «Відновлення миру в Україні»: Забезпечення гуманітарною допомогою українців та імплементація Декларації миру і припинення війн (DPCW), що, як «Галичина» анонсувала в минулому випуску газети, відбулась у форматі онлайн 21 квітня за участі близько пів тисячі представників із 15 країн.
Організували її й провели Українська філія міжнародної організації за мир «Небесна культура, мир в усьому світі і відновлення світла» (HWPL) та міжнародний журнал Business Woman для обміну результатами наданої Україні гуманітарної допомоги і щоб закликати міжнародну спільноту до спільних зусиль заради відновлення миру в Україні.
На форумі жахливі реалії нинішньої війни в Україні засудили представники різних сфер суспільства України, професори та журналісти з різних країн, які співпрацюють з HWPL. А зокрема засновниця міжнародного журналу Business Woman і голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк звернулася до світової спільноти з такими словами: «Українці не заслуговують на те катування, ґвалтування, на те знищення, яке отримали від російської армії в Україні… Ми просимо кожного з вас підтримати гуманітарними вантажами, коштами, іншою допомогою, яка прискорить цей мир, допоможе перемогти і відбудувати нашу незалежну державу».
Як зазначив президент Домініканського федералістського фонду та професор міжнародного права в Університеті INCE професор Роммель Сантос Діас, «HWPL виявила документ, який найкращим чином доповнює статути ООН, Організації американських держав (OAS) і Міжнародного суду OAS. Це – Декларація миру і припинення війн (DPCW)». Він підкреслив цінність DPCW як «трансцендентного документа, який на цей час матиме дуже позитивний вплив як основа для пошуку рішень в Україні».
Учасники конференції долучилися до підписання у підтримку DPCW, щоб закликати ООН імплементувати положення міжнародного права про мир і припинення війн, і допомогти зупинити війну в Україні.