Де у м. Рівне замовити суші сет з безкоштовною доставкою?

Зараз суші сет Рівне пропонує замовити у будь-якому куточку. Вам навіть не знадобиться кудись їхати, якщо ви обиратимете той заклад, де є доставка. Рекомендується звертати уваги на ті ресторани, які пропонують безкоштовні кур’єрські послуги. Так ви матимете змогу заощадити. У цьому огляді зібрано популярні місця, де готують дійсно дуже смачні суші сети. Залишилося обрати той самий, який точно підходитиме під ваші смаки та виділений бюджет.

«Суші Мастер»

Якщо ви плануєте замовити суші додому чи на роботу, то обов’язково розгляньте такий заклад, як «Суші Мастер». Це досить відомий онлайн-ресторан, який користується попитом у місті Рівне та пропонує кожному спробувати досить доступні за ціною японські та паназіатські страви. Гарантована висока якість та свіжість інгредієнтів. У цьому закладі меню оновлюється кожного сезону. Завдяки цьому ви завжди зможете знайти нову страву, яка вам точно сподобається.

Переваги «Суші Мастер»:

  • доступні ціни;
  • великий вибір;
  • дотримання санітарних умов;
  • є безкоштовна доставка.

Ви можете взяти участь в одній з вікторин. Для цього потрібно просто зайти на офіційний сайт мережі, відкрити подію, відповісти розгорнуто на декілька запитань або пройти тестування. Якщо все буде вірно, то ви отримаєте знижку до 50% на весь чек або одну безкоштовну порцію ролів. Також на офіційному сайті можна знайти інформацію щодо актуальних акційних позицій. Це також допоможе вам заощадити та смачно повечеряти разом з «Суші Мастер».

Katana

У цьому закладі ви можете замовити японську, китайську, грузинську або італійську страву. Меню дійсно велике та точно вам сподобається. Є, як бюджетні, так і дорогі позиції. Все залежить від того, що вам більше сподобається та на яку суму ви очікуєте. Можна поїсти прямо в закладі та додатково насолодитися приємною атмосферою або ж замовити безкоштовну доставку прямо додому. Зазвичай на неї кур’єр витрачає від години, тому вам краще робити замовлення заздалегідь, щоб довго не чекати улюблені роли з лососем.

«Мацурі»

Це ще один досить відомий заклад, який працює у місті Рівне вже досить давно. Там ви можете замовити традиційні японські, китайські, паназіатські страви високої якості. Якщо ви не знаєте, що саме обрати, то просто зверніться за рекомендацією до одного з менеджерів «Мацурі». Кожного вівторка та четверга там проходять щасливі години в період з 14 до 17. Якщо ви бажаєте зекономити на ролах, то робіть замовлення саме у цей проміжок часу. Тоді ви гарантовано отримаєте знижку до 40% на весь чек.

Kvadrat

Цей заклад у місті запрацював нещодавно. Там можна замовити японські, китайські, американські страви. Меню досить велике. Є не тільки традиційні, а ще й авторські пропозиції. Зараз на все встановлено досить вигідні ціни, також по всьому місту діє безкоштовна доставка, навіть якщо ваш чек менше 100 гривень. За всіма деталями можна у робочі години звертатися безпосередньо до одного з консультантів цього ресторану.