Наскільки якісна зубна паста й функціональна щітка не були б обрані, чистка зубів буде неповноцінною без відвідування стоматолога двічі на рік. А ще – без ультразвукової чистки, про яку стоматологи Healthy Dent розповіли нам всі подробиці.
В побуті навіть акуратне носіння одягу не відміняє того, що він час від часу потребує відбілювання чи використання плямовивідника. Так і з нашими зубами: раз на 6-12 місяців повсякденну чистку зубів варто доводити до досконалості в стоматологічному кабінеті. Це і є професійна чистка зубів.
Сьогодні стоматологія Healthydent.ua розповідає про те, чому ультразвукова чистка зубів – важливий елемент гігієни, а також про те, як проводиться процедура.
І як ми раніше жили без ультразвукової чистки?
Із античних часів люди намагаються якнайкраще піклуватися за своїми зубами, щоб продовжити їх життя й не відчувати нестерпного болю. Перші зубні щітки були створені кілька століть тому, і на всіх нових етапах здавалося, що кращого догляду не можна й уявити. Однак, коли кожна респектабельна клініка стоматології почала пропонувати професійну чистку зубів, гігієна дійсно вийшла на новий рівень.
Справа в тому, що така чистка зубів досягає одразу кількох цілей:
- гігієнічної – для повноцінного очищення ротової порожнини, що гарантує подовжений результат;
- лікувальної – адже позбавлення від бактерій дозволяє позбавитися і карієсу, і проблем із яснами, і неприємного запаху;
- профілактичної – для попередження більшості захворювань зубів, викликаних розмноженням бактерій, спадковістю та недостатньою домашньою гігієною;
- естетичної – адже посмішка стає сяючою і ще більш впевненою.
Все це досягається видаленням зубного нальоту й зубного каменю, до складу яких входять мікроби, залишки їжі, мертві клітини, а також кальцій, залізо й фосфор. Формуючись, зубний камінь створює затишне середовище для подальшого розмноження бактерій. Після цього й виникають періодонтит, глибокий карієс, пульпіт, неприємний запах і найстрашніше – втрата зубів.
Що отримує пацієнт після ультразвукової чистки зубів:
- видалення каменю й нальоту;
- освітлення емалі;
- позбавлення від пігментації та наростів;
- свіже дихання;
- підвищення якості життя.
Не дивно, що все більше свідомих стоматологічних пацієнтів звертаються за регулярними професійними чистками, записатись на які можливо за посиланням https://healthydent.ua/uk/uslugy/chystka-zubiv.
Як проводиться ультразвукова чистка зубів
Процедура є швидкою, ефективною й безпечною, майже не має протипоказань і не призводить до пошкодження емалі. Як саме здійснюється ультразвукова чистка?
- Ультразвуковий прилад – скейлер – використовується для видалення шкідливого нальоту. На зуби наноситься спеціальний гель. За рахунок мікрохвильової вібрації скейлера частинки зубного каменю самі починають відходити від емалі. Знеболювання при цьому не потрібне.
- Система Air flow дозволяє видалити пігментний наліт, який із часом утворюється на зубах через паління й споживання фарбуючих продуктів. Важкодоступні місця заповнюються сумішшю повітря, води й спеціального порошку, які й очищують ротову порожнину.
- За допомогою спеціальних гумок і пасти фахівець полірує зубні поверхні, і це – останній етап чистки.
Важливо, щоб ваша стоматологічна клініка могла запропонувати повноцінну професійну гігієну, щоб ваші профілактичні візити до дантиста були максимально ефективними. Спробуйте ультразвукову чистку, щоб зрозуміти, наскільки якісним може бути очищення зубів.
На правах реклами